کد خبر: ۶۹۰۵۰۱۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری :

صالحی گفت: امسال حقوق بازنشستگان کشوری ۲ بار افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید میعاد صالحی سید میعاد صالحی مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه صندوق بازنشستگی یکی از مجموعه‌های مهم کشور است که در ساحت‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایفای نقش می‌کند، اظهار کرد: از یک سو به بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار بازنشسته و وظیفه بگیر متعهد هستیم و از سوی دیگر حدود یک میلیون شاغل در مجموعه‌های مختلف دستگاه‌های اجرایی داریم که کسورات پرداخت می‌کنند و نسبت به تأمین آتیه این افراد نیز وظیفه داریم.

وی با اشاره به بنگاه‌های اقتصادی زیر مجموعه این صندوق، اظهار کرد: عمده این بنگاه‌های اقتصادی، از محل رد دیون دولت به صندوق بازنشستگی در اختیار صندوق قرار گرفته است و از ماحصل و سود حاصل از فعالیت‌های اقتصادی این بنگاه‌ها، بخشی از نیاز‌های معیشتی بازنشستگان تامین می‌شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری درخصوص میزان آشنائیش با مسائل صندوق بازنشستگی گفت: بنده چندسال قبل در یکی از شرکت‌هایی که در حوزه صنایع معدنی صندوق بازنشستگی فعالیت می‌کرد ایفای نقش کرده‌ام؛ بنابراین با مجموعه اقتصادی وابسته به صندوق از پیش آشنا هستم. علاوه بر این با توجه به اینکه خانواده‌ام جزء خانواده بازنشستگان هستند و در یک خانواده بازنشسته بزرگ شده ام، سال‌هاست که مسائل و مشکلات خانواده‌های بازنشسته را از نزدیک حس می‌کنم.

صالحی با اشاره به اینکه در رویکرد جدید مدیریت صندوق چهار محور شفافیت، جوانگرایی، نخبه گرایی و فساد ستیزی را مدنظر قرار داده‌ایم، گفت‌: این‌ها مولفه‌های مهمی هستند که مورد تاکید وزیر رفاه و نیز مورد اهتمام بنده است و رویکرد جدید صندوق بر این مبنا خواهد بود. طبیعی است که در مسیر حرکت به سمت جوانگرایی، شفافیت و فسادستیزی ممکن است منافع عده‌ای قطع شود و افرادی از این موضوع خوشحال نشوند و تخریب‌هایی نیز وجود داشته باشد، اما امیدواریم با حمایت‌های بی‌شائبه و پیگیر وزیر کار و ذی‌نفعان صندوق یعنی بازنشستگان، با این مشکلات مقابله و تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان به کار گیریم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به این که به طور طبیعی افرادی مخالف شفافیت هستند و منافعی دارند که با به خطر افتادن آن‌ها دست به تخریب می‌زنند، در این باره اضافه کرد: یکی از برنامه‌های مهم بنده نخبه‌گرایی و استفاده از اساتید برتر دانشگاهی است. در این راستا در همان هفته اول مسئولیتم در صندوق با تعدادی از اساتید برجسته جوان دانشگاه‌ها در زمینه اقتصاد و مدیریت جلسه‌ای را برگزار و نظرات مشورتی خوبی دریافت کردم و ان شاء الله این جلسات ادامه پیدا خواهد کرد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره خروج از بنگاه داری، خاطر نشان کرد: خروج از بنگاه‌های زیان‌ده و ورود به سرمایه‌گذاری‌های با ارزش افزوده بالا مد نظر ماست و به سمت مدیریت بهینه سبد سرمایه سهام حرکت خواهیم کرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره پرداخت حقوق بازنشستگان در سال جاری و افزایش دریافتی آنها، عنوان کرد: از آنجا که فروردین ماه، ماه اول سال است، به طور معمول ممکن است پرداخت‌ها با مشکلاتی روبرو شده و کمی دیرتر صورت بگیرد، اما با تلاش پرسنل صندوق و حمایت‌های سازمان برنامه و بودجه، این حقوق‌ها در روز‌های گذشته به حساب بازنشستگان واریز شد.

وی ادامه داد: مبنای پرداخت ما حقوق اسفند ماه به علاوه ۴۰۰ هزار تومان افزایش مصوبه مجلس شورای اسلامی بود که روز‌های گذشته واریز شد.

صالحی درباره افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان نیز گفت‌: با توجه به این که احکام حقوقی سال ۹۸ هنوز صادر نشده است، تلاش می‌کنیم که در اولین فرصت بتوانیم این کار را صورت داده و پرداختی را بر مبنای آن انجام دهیم، بنابراین، چون هنوز احکامی صادر نشده بود و با توجه به وضعیت و شرایط اقتصادی کشور برای این که بازنشستگان کمی از تنگنا خارج شوند، در کنار حقوق‌ها، ۴۰۰ هزار تومان به صورت علی الحساب برای آن‌ها واریز شد.

صالحی ادامه داد: البته این پرداخت در دو مرحله و در فاصله چند ساعت انجام شد، زیرا حجم عملیات بانکی مربوطه بسیار سنگین است.

وی با تاکید بر اینکه پیگیر صدور احکام جدید بر اساس مصوبات دولت و نیز قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در اولین فرصت ممکن هستیم، درباره میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری اظهار کرد: افزایش حقوق بازنشستگان پلکانی است و علاوه بر این ۴۰۰ هزار تومان ثابت، درصدی به آن اضافه خواهد شد که منتظر هستیم سازمان برنامه جزئیات آن را قطعی کند تا بر مبنای آن حقوق قطعی بازنشستگان واریز شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به این که بنده فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف در مقطع دکترا بوده و هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت هستم و سالهاست ارتباط خوبی با جامعه دانشگاهی دارم، در این زمینه گفت‌: از اساتیدی که در حوزه‌های اقتصادی، مدیریتی، فنی و مهندسی و غیره ایفای نقش کرده‌اند و تجربه دارند، استفاده می‌کنیم. ارتباط صنعت و دانشگاه در جهت ایجاد ارزش افزوده برای ما بسیار مهم است و امیدواریم که از حالت شعارگونه خارج شده و گام‌های عملیاتی برداشته شود.

وی با تاکید بر این که امروز در مسیر گذار از نسل دوم به نسل سوم انقلاب هستیم، گفت‌: مقام معظم رهبری نیز تاکید داشتند که باید جوانان شانه خود را زیر بار سنگین مسئولیت بدهند و بر ما نسل سومی‌ها لازم است مسیری که نسل اول و دوم با زحمت و جانفشانی طی کرده‌اند را ادامه دهیم و امیدواریم که بتوانیم در دهه پنجم انقلاب پرتوان‌تر و با گام‌های مصمم‌تر پیش برویم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: طبق فرموده مقام معظم رهبری جوانگرایی به معنایی پیرزدایی نیست و ما به دانش انباشته پیشکسوتان نیاز داریم. امیدواریم بتوانیم در کنار استفاده از تجارب ارزشمند آن‌ها و با اتکا به نیروی جوانی، گام‌های بهتری برای اصلاح در صندوق بازنشستگی برداریم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این که در صندوق فعالیت‌های مختلفی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی صورت می‌گیرد، اشاره کرد که مردم، صندوق را بیشتر با فضای اقتصادی آن می‌شناسند.

صالحی در این راستا از گفتگو با ذی‌نفعان بازنشسته در آینده‌ای نزدیک خبر داد و اضافه کرد: اینکه وضعیت صندوق چگونه است و ما چه چیزی را تحویل گرفته‌ایم و چه گام‌های عملیاتی بر خواهیم داشت؟ در این گفتگو‌ها تشریح خواهد شد.

صالحی با اشاره به سیاست خروج از بنگاهداری، تصریح کرد: تفسیر این واژه بسیار مهم است. به طور کلی بر اساس روح حاکم بر قانون اصل ۴۴، دولت به سمت چابک‌سازی می‌رود و سیاست کلی، خروج از فضای تصدی‌گری است. با توجه به این که صاحبان و ذی‌نفعان صندوق، بازنشستگان هستند، باید این را بدانند که تلاش ما این است که حتی یک ریال از منابع صندوق که حق الناس است از بین نرود و ما از آن حراست می‌کنیم.


بیشتر بخوانید: ۸۲ درصد بازنشستگان کشور مشمول همسان سازی حقوق شدند


وی در ادامه اظهاراتش بیان کرد: بنگاه‌های اقتصادی از منظر‌های مختلف تکنولوژی، مقیاس و سود و زیان و غیره تقسیم‌بندی می‌شوند. گاهی اوقات ممکن است یک شرکت سوددهی بالایی داشته باشد که ناظر به استفاده از مواد اولیه ارزان است و یا ممکن است در صنایع پیشرفته که ارزش افزوده بالایی دارد فعالیت کند. ما برای هر کدام از این شرکت‌ها راه‌حل‌های متفاوتی خواهیم داشت، اما سیاست کلی خروج از بنگاه‌های زیان‌ده و حرکت به سمت سرمایه‌گذاری در حوزه‌ای است که ارزش افزوده بیشتری دارد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اضافه کرد: ممکن است نیاز باشد برخی شرکت‌های زیان‌ده صندوق را در برنامه کوتاه مدت به حداقلی از سوددهی برسانیم و بعد درباره واگذاری آن تصمیم‌گیری کنیم. ممکن است شرکتی در زنجیره تامین مناسبی قرار نگرفته باشد یا تکنولوژی پایینی داشته باشد و یا علت زیان‌دهی آن سوء مدیریت باشد.

وی اضافه کرد: در اولین فرصت پس از بررسی، بهترین تصمیم را درباره شرکت‌ها خواهیم گرفت.

وی درباره پوشش حمایتی صندوق نیز گفت‌: یک نسبت پشتیبانی مناسب می‌تواند اعداد بالای حدوداً ۴ تا ۵ باشد، یعنی باید به ازای هر چهار تا پنج نفر شاغل که کسورات پرداخت می‌کنند یک بازنشسته حقوق بگیرد، اما طبق آخرین گزارش ما در پاییز سال ۹۷ ضریب پشتیبانی صندوق بازنشستگی کشوری هفت دهم بوده است و بسیار پایین و زیر یک است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: این رقم از یک سو نشان دهنده حرکت دولت به سمت چابک شدن است، اما از سوی دیگر هر چه میزان دریافتی کسورات ما کمتر باشد، وابستگی‌مان به بودجه دولتی بیشتر می‌شود و از این جهت با صندوق تامین اجتماعی تفاوت داریم و درصدد هستیم ولو یک گام در مسیر کاهش وابستگی صندوق به منابع دولتی حرکت کنیم؛ بنابراین امیدواریم بتوانیم سود سرمایه‌گذاری‌های صندوق را افزایش دهیم.

صالحی درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیز اظهار کرد: همسان‌سازی حقوق، مطالبه جدی و به حق بازنشستگان است و یک عقب ماندگی جدی در این زمینه داریم و لازم است گام‌های عملیاتی در جهت جبران آن برداریم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: در این خصوص به زودی گزارشی از اقدامات انجام شده را به بازنشستگان ارائه خواهم داد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۵۸
در انتظار بررسی: ۰
Eliyas
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
بدبخت ترازهمه بازنشستگان لشکری
خدارادرنظربگیریدبه داداین قشربیچاره برسیداهشون ازشما میگیره رحم کنیدتاخداوندنگاهمون کنه.
عباس مجدی
|
United States
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴
این چه قانونی هست که اگر کسی دوم اردیبهشت مثلا سال 98باز نشست بشه از دریافت افزایش این سال محروم میشه یعنی کسیکه اسفند سال گذشته باز نشست بشه با یک میانگین ثابتی از کسیکه در دوم فروردین سال 98باز نشست بشه با میانگین بالاتری حقوق کمتری دریافت می کند
مصطفی رحیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
با درود فراوان... ما که در سایه خورشید موعذب بودیم..چشممان کور من منتظر همین شب بودیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اينهمه حرف زد اما نگفت چه ميزان بحقوق باز نشسته ها اضافه ميشود همش وعده خجالت هم خوب چیزی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۴
نازمانی که رییس برنامه و بودجه عوض نشوردبازنشسته کشوری یک مثلی که خود مسیولین اعتقاد دارذند به درخت خشکیده میماند تغییر نخواهد یافت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
قیمتها که پنجاه برابر افزایش پیدا کرده و دخل و خرج کفاف زندگی مردم را به روال معمول قبل نمی دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
شما بی زحمت همین یه بارشو افزایش بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
با افزایش در صدی تفاوت ها هی بیشتر می شودوبودجه همسان سازی بیشتر وتحقق آن نا ممکن ترخواهد شد
پاسخ ها
علی عسگری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
مگر ما چند نفر بازنشسته مستاجر داریم وام ضروری کفاف یک دهم پول پبش کرایهخانه نمیدهد بااین حقوق چطور کرایه دهیم خودتان فکری کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
آره مثل همون سبد کالا که قرار بود تا قبل عید به مردم بدن؟؟!!!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
بازنشسته های تامین اجتماعی هم با این حقوق کم و افتضاحی ک دارن کم کم دارن میمیرن،،،،خیالتون راحت بشه،،،حقوق اینا رو هم بدین به بازنشسته های کشوری و لشگری
محمد اکبری بازنشسته بیمار خاص و صعب الاعلاج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
قانون مصوب چند سال پیش مجلس و شورای نگهبان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان با حداکثر 0/10 درصد اختلاف نسبت به کارکنان فعلی دولت را دولت اجرا نکرد و بصورت قطره چکانی که در هیاهوی تورم گم می شود قصد اجرای ناقص آن را دارد .؟؟؟مگر بازنشستگان پیرمرد بیمار و آبرو دار چند سال دیگر زنده هستیم ؟؟؟؟؟؟ حق ما خوردن ندارد این ها نتیجه اش می شود قهر و غضب الهی و نزول بلایا ...... اگر درک کنید . آن وقت همین بودجه مورد نیاز اجرای یک باره همسان سازی را باید با چند برابر افزایش برای رفع مشکلات سیل و بلایای دیگر هزینه کنند .!!!!!؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
خداکنه منم یه روزی بازنشسته بشم تازه 2 سال بیمه دارم فقط
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
حرف رایگان زدن آسان است!!!!!!!این هنوز نیومده داره زیرآب قبلی رو میزنه ومیگه صندوق خالی تحویل گرفتیم!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
پس باز نشستگان تامین اجتماعی چی؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
خسته نباشین، چقدر زحمت کشیدین، ما را شرمنده کردین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
از سال گذشته هی گفتید همسان سازی وووو نیاز ب فلان مبلغ نیاز است چرا هی شعار وابتدا امسال نیز دارید وقت کشی میکنید اگر حقوق شما مدیرا ن چون ما بازنشستگان بود پی ب درد رنج ما میبردید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
حقوق درصدی که بالا بره تفاوت بیشتر می شودهیچ وقت همسان نمی شود چون بودجه همسان سازی را همین حالا هم می گویند ندارند وکافی نیست پس خیلی اعتقادی به اجرای آن ندارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
با تبعیض هایی که با افزایش در صدی حقوق ها صورت می گیرد امیدی به همسان سازی کامل نیست زیرا حالا هم می گویند بودجه کامل اجرای آنراندارند تا چندین سال باید پلکانی واقعی افزایش یابد تا بتوان کمی امیدوار بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
کی دقیقا؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
این دولت رفته تو خواب عمیق .اصلا برا اونا معنی نداره مردم دارن یا نه چیزی که براشون مهمه خودشونه که رضایت از زندگیشون دارن ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
یگ کیسه پیاز16000تومان امروزخریدم 206400 که7کیلو ان دورریخته شد اقای ریس جمهور میگوید من هرروز لیست قیمتها کنترول میکنم اصلا درست نیست مردم اینطور بااین حقوق درفشارباشند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
چرا این همه به شرط میگرفتیدبرای باز نشسته بهتر نیست کم تر خریدکند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
بازنشسته دانه ای پیاز بگیره مثلا من هر دفعه دو سه تا میخرم کاری هم باریس جمهور ندارم کسیهم گوشی بهم نمی دهد
عابد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
سلام
چرا حقوق کارمندان بدون افزایش مصوب واریز شد . مگر قرار نبود حداقل ۴۰۰ تومان این ماه واریز شود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
تو را خدا به داد این قشر ناتوان که توان خود را برای خدمت به کشور در دوران جوانی سپری نموده‌اند برسید شرمنده زن وبچه نشوند خدا نکند کسی شرمنده زن وخانوادهمحترم شود مردن سهل است 100هزار بچه چه میداند که نیست فقط میخواد خدایا کمک کن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
محض رضای خدا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
همه بازنشسته ها که وضعشون بد نیست حقوق های بالا هم می گیرند چون قانون منع بازنشستگان کامل اجرانمی شودتبصره واما واگر داردمثلا بنیاد مستضعفان بازنشسته ندارد چقدر حقوق می گیرند یا جاهای دیگر آیا مثلشون تو شاغلین نیست ونایابند
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
از مسئولان بزرگوار خواهشمندیم حقوق باز نشستگان و مستمری بگیران سازمان بیمه شدگان تامین اجتماعی را هم پنج بار افزایش دهند تا دخلشون به خرج غیر از اتیناشون برسه . واسلام و صلوات . اللهم عجل لولیک الفرج والعافیت و النصر .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
انشالله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
خیلی رو داری شما که از بیمه عالی در اختیار دارید ولی بازنشسته کشوری بیمه بدرد نخور دارند شما حرص افزایش حقوق خودتون حرف میزنید 400 هزار تومن برای بازنشته های کشوری فقط کمی از چاله ها زندگی پور میکنه مثل معلم ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
تعدادافزایش ربطی به مقدار ندارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
عیب ندارد ذعوا نکنیدبه همه می رسد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
باز نشسته ی مستاجر و دارای سه فرزند بیکار و مجرد
با دو میلیون چگونه می تواند زندگی کند.
دهم پانزدهم برج برای خرید نون هم می ماند.
گرانی کمر شکن پدر بازنشسته بدبخت را که عمری ازش
بیگاری کشیده اند در آورده است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
میوه بزجام
فرهنگی بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
وقتی من بازنشسته نوعی، نامه.ای اداری با اندکی توضیح، برای احدی از مسئولین در دوایر مرتبط با کارم مینویسم، مورد اعتراض واقع می.شوم که؛ ای بابا، داستان حسین کُرد شبستری نوشتی!
پاسخ ها
یک بازنشسته
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
حتما" ......شعر مینویسی !!!!!!نامه اداری باید مختصر ومفید باشد !!!!! اجرکم عندا.......
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
شایدم گوش شنوا وچشم بینا نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
می بایستی مسببان اصلی عدم اجرای قانون توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نهاد قضایی معرفی و محاکمه شوند.
پاسخ ها
بنده خدا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
باسلام
بازی با کلمات
به جای اینکه بگوئید افزایش حقوق سال 98 در 2 مرحله انجام شود. میگوئید در سال 98 دو بار حقوق اضافه میشود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
برای حقوق دو تومانی دویست سی صد بیشتر تفاوت نداره مال مجلسم عادلانه نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
تبلیغ است تعداد اضافه کردن دلیل زیاد شدن نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
پس تکلیف ردیف بودجه ای که نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان بدبخت عیال وار با فرزندان بیکار و مجردی که در خانه خرجی شان را می دهند چه شد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
اسمش گندست در احرا خیلی ذستت را نمی گیره بیهوده امیدنداشته باشید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۱
تا واقعا پلکانی انجام نشود این مصوبه هم با همسان سازی مغایرت دارد چون درصدی هست درصدی تفاوت رابیشتر می کند
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
بازنشسته تامین اجتماعی که کلا به حساب نمیان چون جز قشر ضعیف جامعه هستند حقوق ماهی 200 هزارتومن هم بینشون هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
مثل همون سبد کالا که قرار بود تا قبل عید به مردم بدن؟؟!!!؟؟
پاسخ ها
منصور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
دقیقا مثل همونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
قدرت خرید تمام حقوق بگیران (شاغل و باز نشسته) طی شش ماه گذشته به یک چهارم کاهش یافته است. حالا به خاطر یک افزایش حد اکثر 20 در صدی آنرا در بوق و کرنا کرده اید که آی چنین کردیم و چنان.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
بازنشسته ای که با این 400 هزار تازه حقوقش شده 2 میلیون چجورری باید زندگی کنه و خیلی ها هم مستاجرند مثل همسایمون ....؟؟؟!!!!! چه میکنید ؟واقعا از درد مردم و رنج های آنان خبر دارید؟؟؟؟ در این گرانی با زیر 4 میلیون نمیشه زندگی کرد تازه اگر مستاجر نباشی ... قانون حمایت از مستاجرین چه شد؟؟؟ چه میکنید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
الا برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
از همه بدبخت تر و مظلوم تر بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی هستند که انگار هیچن و هیچ جا به حساب نمیان. از همه بیشتر زحمت کشیدن و از همه کمتر هم میگیرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
مسئولان صندوق تامین اجتماعی برای بازنشستگان خود آیابرنامه ای دارند یاکمافی السابق خیر. ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
به درد بازنشستگان نمی خورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
چرا مدیر عامل بازنشستگی نیروهای مسلح دراین مورد هیچ سخنی یا حرفی ندارد..فقط
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
توروخدا به داد مردم مظلوم برسید
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
پس بازنشستگان لشکری چی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
لشگری هابا هوا زندگی میکنن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر