کد خبر: ۶۹۰۵۳۰۲
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹

استاندار خراسان رضوی گفت: تغییرات تیم اقتصادی دولت در استان خراسان رضوی با تغییر معاون اقتصادی استاندار آغاز شده و همه می‌توانند منتظر ادامه این تغییرات باشند.

منتظر تغییرات تیم اقتصادی دولت در خراسان رضوی باشیدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، علیرضا رزم حسینی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی اظهار داشت: خوشبختانه هم اکنون همکاری خوبی بین بخش‌های مختلف جامعه و دستگاه‌های اجرایی به وجود آمده که این مسئله می‌تواند زمینه ساز نوعی تحول اقتصادی باشد.

وی مهم‌ترین نیاز فعلی کشور را توجه به اقتصاد و معیشت خانوار‌ها دانست و تأکید کرد: مدل مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی با مشارکت خود مردم و نظارت ائمه جماعات می‌تواند مدلی متاسب برای توسعه اقتصادی باشد و ما نیز به عنوان بخش دولتی در استان خراسان رضوی به دنبال اصلاح ساختار‌های اداری برای توانمندسازی جوامع محلی هستیم. استاندار خراسان رضوی با اشاره به شعار‌های زیادی که برای رفع تمرکزگرایی داده می‌شود، تأکید کرد: با وجود تمام شعار‌هایی که داده می‌شود، اما هنور هم روال تمرکزگرایی وجود داشته و هرسال هم به آن افزوده می‌شود و هم اکنون نیاز است تا به عنوان یک معضل با آن برخورد شده و از سر راه برداشته شود.

رزم حسینی در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر اینکه آیا باید منتظر تغییر در تیم اقتصادی بخش دولت در استان خراسان رضوی باشیم با بیان اینکه رونق تولید برای ما به عنوان یک شعار اساسی مورد توجه قرار می‌گیرد، تصریح کرد: در راستای نیل به این شعار تغییرات تیم اقتصادی استان خراسان رضوی با تغییر معاون اقتصادی استاندار آغاز شده و تغییرات دیگری هم در این حوزه در راه است.

انتهای پیام/ ز

تغییرات تیم اقتصادی دولت بزودی صورت می گیرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر