کد خبر: ۶۹۰۸۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
تاریخ انتشار : ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
کد خبر : ۶۹۰۸۶۶۶
مدیرعامل شرکت عمران پرند:

وطن خواهی گفت: پرونده مسکن مهر پرند به جز واحد‌هایی که معارض حقوقی و قانونی دارند، امسال بسته می‌شود.

پرونده مسکن مهر پرند امسال بسته می‌شودبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن وطن خواهی، مدیرعامل شرکت عمران پرند در حاشیه مراسم افتتاح ۵ هزار واحد مسکن مهر پرند با بیان اینکه پرونده مسکن مهر شهر جدید پرند تا پایان سال ۹۸ بسته می‌شود گفت: تعدادی از واحد‌های مسکن مهر پرند مشکل معارض حقوقی و قانونی دارند که افتتاح این واحد‌ها به سال آینده موکول می‌شود.

وی افزود: با همکاری دادستانی وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهر‌های جدید بخش عمده‌ای از مشکلات تعاونی‌ها و واحد‌هایی که مشکل معارض حقوقی داشته‌اند برطرف کرده است.

وطن خواهی با اشاره به اینکه ۶۹ هزار واحد مسکن مهر تا به امروز تحویل داده شده است گفت: با تحویل ۵ هزار واحد مسکن مهر که امروز به متقاضیان تحویل داده می‌شود تعداد واحد‌های به بهره‌برداری رسیده به ۷۴ هزار واحد می‌رسد.

مدیر عامل شرکت عمران پرند بیان کرد: ۱۶ هزار واحد مسکن مهر دیگر هنوز در پرند آماده بهره‌برداری نیست که امیدواریم با همکاری وزارت نیرو، وزارت نفت این واحد‌ها هم به بهره‌برداری برسد.

وی به ساخت واحد‌های مسکن مشارکتی هم اشاره کرد و گفت: امروز کلنگ زنی ۴۴۸ واحد مسکن مشارکتی با همکاری و مشارکت بخش خصوصی زده شد.

وطن خواهی اظهار کرد: همچنین آماده سازی اراضی ۸۸ هکتاری برای ساخت ۳ هزار ۴۰۰ واحد مشکن مشارکتی هم در شمال فاز ۶ انجام شد.

مدیر عامل شرکت عمران پرند همچنین از اتمام سالن همایش و ساخت چندین مرکز محله هم خبر داد و گفت: تفاهم‌نامه و همچنین قرارداد برای ساخت این مرکز محله‌ها منعقد شده و با اتمام این مرکز محله‌ها میزان واحد‌های تجاری، فرهنگی و آموزشی در شهر پرند افزایش می‌یابد.

وی همچنین از آمادگی واگذاری عرصه به متقاضیان واحد‌های مسکن مهر هم خبر داد و گفت: تامین هزینه‌های عرصه و عیان با حضور کارشناسان قضایی مشخص می‌شود و بعد از آن که عرصه فروخته شد میزان قیمت این واحد‌ها افزایش می‌یابد.

امروز با حضور طاهر خانی، مدیر عامل شرکت عمران شهر‌های جدید و تقی زاده، معاون عمرانی استاندار تهران و وطن خواهی، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند، ۵ هزار واحد مسکن مهر پرند، فاز شمالی بوستان مشاهیر و چندین باب مدرسه افتتاح و کلنگ زنی شد.

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر