کد خبر: ۶۹۲۲۴۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

رئیس فدراسیون شنا با قدردانی از حمایت‌های مقام عالی و معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش از بازگشایی استخر آزادی تهران به روی ورزشکاران و قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو خبر داد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا  اظهار کرد: خوشبختانه با نگاه حمایتی وزارت ورزش بویژه دکتر سلطانی‌فر وزیر محترم و دکتر داورزنی معاون محترم ورزش قهرمانی پس از ساعت‌ها جلسه کارشناسی و بررسی شرایط استخر قهرمانی آزادی مقدمات لازم را جهت بازگشایی استخر آزادی تهران فرآهم آوردیم و از این پس با هماهنگی‌های لازم درب این مجموعه به روی قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو کشور باز خواهد بود.

 

رئیس فدراسیون شنا با اشاره به ارتباط خوب و نزدیک این فدراسیون با مجموعه نجات غریق و غواصی گفت: همانطور که طی ادوار گذشته همواره دوستان فعال در حوزه نجات غریق را عضوی از جامعه شنا می‌دانستیم همچنان نسبت به تامین فضای آمادگی و پرورش آن‌ها خود را متعهد می‌دانیم. با توافق و همکاری دوست خوبم دکتر ایلخان نوری در آینده نیز همچنان شاهد حضور نیرو‌های نجات غریق در تمام مجموعه‌های تحت پوشش خود خواهیم بود. در این راستا تفاهم نامه‌ای نیز برای در اختیار گذاشتن ساعت‌های تمرینی در استخر‌های ۹ دی و آزادی فی ما بین منعقد شده که به تائید دکتر داورزنی نیز رسیده است.

 

وی بار دیگر با قدردانی از وزارت ورزش تاکید کرد: با دستور دکتر داورزنی و تعامل سازنده مهندس کریمی مدیرعامل محترم سازمان تجهیز در حال انجام امور اداری پیرامون بازگشایی مجدد استخر آزادی هستیم و قطعا تلاش خواهیم کرد در فرصت باقی مانده تا مسابقات پیش رو بیشترین بهره را از ظرفیت‌های موجود سخت افزاری در نیل به پیشرفت ببریم. امیدوارم قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو با تلاش و همت والای خود و کسب موفقیت‌های بین المللی موجب اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهان شوند و پاسخ حمایت‌های مسئولان بالادستی را بدهند.

 

انتهای پیام/

 

استخر آزادی به شناگران رسید

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر