کد خبر: ۶۹۲۵۰۶۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

گوگل در حال گسترش ویژگی‌های پشتیبانی از ایمیل در سرویس پست الکترونیکی خود موسوم به جیمیل است.

چگونگی برنامه‌ریزی برای ارسال ایمیل در سرویس جیمیلبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، گوگل در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ اعلام کرد از خدمات ایمیل در سرویس پست الکترونیکی خود یا همان جیمیل پشتیبانی می‌کند. اما از آن زمان تا چندی پیش بسیاری از دستگاه‌های دارای جیمیل قادر به پشتیبانی از ایمیل نبودند. اما به تازگی گوگل جیمیل هماهنگ با ایمیل را در دو نسخه دسکتاپ و تلفن همراه عرضه کرده است.

تا پیش از عرضه چنین خدماتی از سوی گوگل کاربران سرویس‌های ایمیل و جیمیل مشکلات زیادی را برای دریافت پیام از سوی یکدیگر و به ویژه نحوه برنامه ریزی و طبقه بندی یک ایمیل در سرویس جیمیل را داشتند. اما خوشبختانه در نسخه جدید جیمیل به راحتی می‌توان ایمیل‌‍‌های دریافتی را دسته بندی کرد. در ادامه مراحل تنظیم طبقه بندی و برنامه ریزی یک ایمیل از طریق Gmail را در نسخه دسکتاپ بیان می‌کنیم:

1- ایمیلی جدید بنویسید.

چگونگی برنامه‌ریزی برای ارسال ایمیل در سرویس جیمیل +تصاویر2-بر روی فلش کوچک کنار گزینه send در پایین صفحه کلیک کنید.

چگونگی برنامه‌ریزی برای ارسال ایمیل در سرویس جیمیل +تصاویر3- زمان پیشنهادی خود را از لحاظ تاریخ و ساعت برای خارج شدن پیامتان از صندوق ارسال را انتخاب کنید.

چگونگی برنامه‌ریزی برای ارسال ایمیل در سرویس جیمیل +تصاویر4-در آخر به راحتی قادر به هرگونه برنامه ریزی برای مشاهده مجدد و یا ارسال ایمیل مورد نظر هستید.

چگونگی برنامه‌ریزی برای ارسال ایمیل در سرویس جیمیل +تصاویر

روش انجام برنامه ریزی در تلفن همراه نیزدر حال کلی به همین شکل است با این تفاوت که تنها به جای کلیل بر روی فلش کنار گزینه send در پایین صفحه باید بر روی گزینه سه نقطه در بالای سمت راست صفحه کلیک کنید و به برنامه ریزی ایمیل‌های موجود خود در سرویس جیمیل بپردازید.

در سرویس جیمیل جدید کاربر قادر است تمامی یا فقط مواردی را که در لیست برنامه ریزی شده ارسال قرار داده است، لغو کرده و پس از برنامه ریزی مجدد ارسال کنو و یا حتی دیگر ارسال نکند.


بیشتر بخوانید: آسان ترین روش ساخت ایمیل


انتهای پیام/

جیمیل جدید ایمیل‌‌های کاربران را به راحتی طبقه بندی و ارسال می‌کند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر