کد خبر: ۶۹۲۵۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

امروز به سبب عبور متناوب امواج تراز میانی از روی کشور در برخی نقاط بارش پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد را خواهیم داشت.

بارش پراکنده همراه با رعد و برق در برخی نقاط کشور/آسمان تهران کمی ابری استبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، براساس آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، امروز به سبب عبور متناوب امواج تراز میانی از روی کشور در برخی مناطق استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، ارتفاعات و دامنه‌های البرز، سواحل دریای خزر، مرکز، دامنه‌های زاگرس جنوبی، جنوب غرب، شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور رشد ابر و بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود. همین شرایط در روزپنج شنبه در شمال شرق و برخی مناطق شرق، جنوب شرق و ارتفاعات البرز واقع در استان‌های سمنان و گلستان پیش بینی می‌شود.

از بعد ازظهر پنج شنبه با تقویت جریانات تراز میانی، ابتدا در غرب، جنوب غرب و بتدریج شمال غرب کشور و جمعه در استان‌های واقع در نیمه غربی کشور، دامنه و ارتفاعات البرز و برخی نقاط مرکز، شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.


بیشتر بخوانید: بارش پراکنده باران همراه با رعد و برق در برخی نقاط کشور/ آسمان تهران بارانی می‌شود


همچنین از اواخر وقت جمعه و طی روز شنبه با نفوذ جریان خنک شمالی بر روی سواحل دریای خزر، برای استان‌های واقع در این مناطق کاهش نسبی دما، بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

روز چهارشنبه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب برای جنوب سمنان، نیمه شمالی اصفهان، جنوب تهران، البرز، قم و مرکزی گاهی وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام/

آخرین وضع آب و هوای کشور در هجدهم اردیبهشت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر