کد خبر: ۶۹۲۷۱۳۱
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
کد خبر : ۶۹۲۷۱۳۱

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: نمایشگاه کتاب‌های قرآنی با تخفیف ۵۰ درصدی در مصلای اردبیل برپا شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ناصر اسحاقی، مدیرکل ارشاد استان اردبیل در بازدید از این نمایشگاه گفت: نمایشگاه کتاب‌های قرآنی با تخفیف ۵۰ درصدی در مصلای اردبیل برپا شد و این نمایشگاه تا پایان ماه رمضان برای بازدید علاقه‌مندان و کتاب دوستان فرهنگی دایر است.

وی بیان کرد: برگزاری نمایشگاه قرآنی به عنوان یک نیاز واقعی و اقدام فرهنگی در جامعه باید مورد توجه واقع شود و در این زمینه ماه رمضان بهترین فرصت برای برگزاری این نمایشگاه‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت‌های معنوی این ماه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل اظهار کرد: ماه رمضان بهترین فرصت برای خودسازی و معنویت انسان‌ها براساس آموزه‌های قرآنی است که در تلاش هستیم با استقبال مناسب از ماه مبارک رمضان در دستیابی به اهداف مورد نظر به طور شایسته و بایسته عمل کنیم و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم که این موضوع در وهله نخست حائز اهمیت است.

اسحاقی تصریح کرد: کسانی که در این ماه مبارک رمضان اقدام به کتابخوانی و اجرا و شرکت در برنامه‌های فرهنگی می‌کنند روزه‌دار واقعی هستند که که در تلاش هستیم این فرهنگ ارزشمند را در جامعه نهادینه کرده و در این راستا به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

وی افزود: در این نمایشگاه کتاب‌ها با تخفیف ۵۰ درصدی به خریداران ارائه می‌شود و برنامه‌ریزی شده مصلای اردبیل بیشتر ساعات را در ایام ماه مبارک رمضان میزبان روزه‌داران باشد.

انتهای پیام/ح

ارائه تخفیف ۵۰ درصدی در نمایشگاه قرآن در اردبیل

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر