کد خبر: ۶۹۳۴۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال گفت: امیدوارم وزیر ورزش و جوانان جواب این سوال من را بدهد که آیا فرد اصلحی برای ریاست فدراسیون والیبال وجود نداشت؟

بهنام محمودی کاپیتان سابق تیم ملی والیبال در گفتگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: من تعجب می‌کنم از کار وزارت ورزش و جوانان. آیا فرد اصلحی برای ریاست فدراسیون وجود ندارد که انتخابات را تا این اندازه به تاخیر می‌اندازند، برای جامعه والیبال کشور ما این کار‌ها سراسر آسیب با خود به همراه دارد و من امیدوارم مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به این سوال من پاسخ دهد، چون من نمی‌دانم که چه سیاستی پشت این موضوع است که فکر می‌کنند شخصی از جامعه والیبال برای عهده داری این سمت پیدا نمی‌شود.

محمودی: فرد اصلحی برای ریاست فدراسیون والیبال وجود ندارد؟ / چه سیاستی پشت انتخابات فدراسیون والیبال است؟

او تصریح کرد: والیبال چرخه بسیار بزرگی دارد و فقط به تیم ملی خلاصه نمی‌شود و به همین خاطر است که ما نباید همه چیز را فدای تیم ملی کنیم. یکسری کار‌ها است که تنها از عهده یک رئیس برمی آید و در نهایت، نتیجه آن کار‌ها است که در تیم ملی خودش را نشان می‌دهد. به طور مثال فکر کردن و برنامه ریزی برای جذب حامی مالی، لیگ، هیات‌ها و تیم ملی اموری هستند که تنها یک رئیس می‌تواند پیگیر آن باشد. همین جذب حامی مالی و داشتن یک لیگ پویا است که پایه‌های تیم ملی را قوی می‌کند. این درست نیست که ما یک سرپرست را به فدراسیون بیاوریم و با خط دادن به او بخواهیم تا او کارهای به این مهمی را انجام دهد، کار‌هایی که گره اش تنها به دست یک رئیس و جامعه والیبال باز می‌شود.

در حال تکمیل///محمودی: فرد اصلحی برای ریاست فدراسیون والیبال وجود ندارد؟ / چه سیاستی پشت انتخابات فدراسیون والیبال است؟

بیانات مقام معظم رهبری هم در ارتباط با استفاده از جوانان متخصص است

محمودی افزود: اگر بخواهم شفاف صحبت کنم باید بگویم زمان زیادی از بلاتکلیفی فدراسیون می‌گذارد به همین خاطر از همین الان باید به این موضوع رسیدگی شود، زیرا ۲ تا سه ماه طول می‌کشد تا انتخابات برگزار شود و نامزد‌ها ثبت نام کنند. رهبر معظم انقلاب هم در گام دوم بیانات شان تاکید زیادی برای حضور جوانان متخصص در سمت ریاست سازمان‌های مختلف کشور داشتند و استفاده از افراد بازنشسته را منع کردند.

دستکاری انتخابات هیات‌ها کار درستی نبود

کاپیتان سابق تیم ملی در ادامه گفت: دستکاری در انتخابات روسای هیات‌ها کار درستی نبود و اکنون همه این موضوع را فهمیده اند و کسی اشتباهات دوره‌های قبل را تکرار نمی‌کند. یکی از دلایل برگزار نشدن انتخابات والیبال این است که آن‌ها هنوز نتوانسته اند آرای محکمی از هیات‌ها برای یک شخص خاصی بگیرند در صورتی که رئیس فدراسیون باید خادم والیبال باشد تا دل مردم را شاد کند و کارش را با آرامش انجام دهد.

در حال تکمیل///محمودی: فرد اصلحی برای ریاست فدراسیون والیبال وجود ندارد؟ / چه سیاستی پشت انتخابات فدراسیون والیبال است؟

امیدوارم وعده‌ها عملی شوند

محمودی در پایان اظهار داشت: هدف گذاری فدراسیون برای المپیک ۲۰۲۰ قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر این رقابت‌ها بوده است. این اتفاق به نفع جامعه والیبال است، اما نیاز به تلاش زیادی دارد، امیدوارم این وعده‌ها عملی شوند.


بیشتر بخوانید:

فتاحی: مسابقات آسیایی شانس ما برای صعود به المپیک است

شعبانیان: بازی تدارکاتی با تیم ملی والیبال بانوان ترکیه برای ما مفید است

زبردست: اجازه تیم داری به برخی از باشگاه‌ها نمی‌دهیم


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر