کد خبر: ۶۹۳۵۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۶

خسرو حیدری گفت: آرزو داشتم برای بزرگسالان استقلال بازی کنم و هیچ وقت حاشیه سازی نکردم.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، خسرو حیدری در نشست خبری بعد از دیدار تیمش برابر سپیدرود گفت: خدا را شکر می‌کنم که در این ماه مبارک رمضان این تصمیم بزرگ را گرفتم. چند روزی بود که به این مساله فکر می‌کردم و در نهایت خیلی برای من سخت بود و باید یک تصمیم بزرگ می‌گرفتم.

بغضی دارم که نمی‌دانم باید از کجا شروع کنم

او ادامه داد: یک بغضی دارم که نمی‌دانم باید از کجا شروع کنم. سال ۸۰ بود که افتخار پیوستن به استقلال نصیب من شد و یک جوان ۱۶ ساله بودم که این افتخار بزرگ را کسب کردم.

حیدری ادامه داد: از همان زمان مربیانی همانند طاهری و مرفاوی از تیم جوانان مربی تیم من بودند. از جوانان استقلال به تیم ملی جوانان، از تیم امید به تیم ملی امید رسیدم. برای خدمت سربازی به ابومسلم و پاس رفتم و‌ ای کاش می‌توانستم همان زمان در استقلال بمانم. بعد از آن به استقلال بازگشتم.

حیدری: آرزو داشتم براتی استقلال بازی کنم / هیچ کس نمی‌تواند بگوید حیدری حاشیه سازی کرده

آرزو می‌کردم برای تیم بزرگسالان استقلال بازی کنم

بازیکن استقلال گفت: خیلی خوشحالم که در این باشگاه بزرگ که یک غول در آسیا است رشد پیدا کردم. یک روز آرزو می‌کردم برای تیم بزرگسالان استقلال بازی کنم و این موضوع نصیب من شد. در کنار استقلال به تیم ملی رسیدم و برای کشورم و مردم بازی کردم.

او افزود: در کنار استقلال به خیلی از افتخارات دست پیدا کردم. جام جهانی و جام ملت‌ها و افتخارات دیگری را کسب کردم که با نام استقلال آغاز شد.

مدیون استقلال هستم

حیدری بیان کرد: تمام زندگی خود را مدیون استقلال هستم و توانستم در کنار استقلال خانواده خودم را از همه نظر کامل کنم. باشگاه استقلال به اندازه‌ای بزرگ است که این تصمیم برای من خیلی سخت بود. امروز در زمین نشان دادم که می‌خواهم در اوج خداحافظی کنم. وقتی پا به توپ می‌شدم، یاد جوانی خودم افتادم و می‌خواستم برای آخرین مرتبه برای استقلال مثمر ثمر باشم.

او گفت: می خواستم برای هواداران مانند گذشته سر توپ بزنم، درست همانند دیدار با بوریرام. از جوانان در اینجا رشد کردم و آرزوی من خداحافظی با پیراهن استقلال بود.

حیدری: آرزو داشتم براتی استقلال بازی کنم / هیچ کس نمی‌تواند بگوید حیدری حاشیه سازی کرده

از تمام مربیانی که در کنار من بودند، تشکر می‌کنم

بازیکن استقلال افزود: امروز هواداران من را شرمنده کردند و سنگ تمام گذاشتند. شاید این فرصت نصیب من نمی‌شد که با پیراهن مقدس استقلال خداحافظی کنم. از خانواده و همسرم تشکر می‌کنم. سال‌های سال بود که در خدمت تیم ملی و استقلال بودم و همسرم در کنارم بود و همیشه به من کمک کرد. از تمام مربیانی که در کنار من بودند، تشکر می‌کنم. از مدیران عاملی که با آن‌ها کار کردم و از همه هم بازیانم تشکر می‌کنم.

او ادامه داد: از تاج تشکر می‌کنم که برای من یک پست زیبا گذاشت. تاج در آن پست به دغدغه کی روش در زمان مصدومیت من اشاره کرد و خوشحالم که بازیکنان خوبی در استقلال و تیم ملی حضور دارد. نمونه آن وریا است که او را دوست دارم و خوشحالم که او باز هم برای استقلال به میدان می‌رود.

هیچ وقت برای استقلال مشکل ساز نبودم

حیدری بیان کرد: از پژمان منتظری تشکر می‌کنم که همسایه و هم بازی من است. امیدوارم بتوانم لطف بازیکنان را جبران کنم. سال‌هایی که در استقلال بودم و رفتم و برگشتم سعی کردم همیشه در اوج باشم و برای استقلال موثر باشم. در یکی دو سال اخیر و به ویژه امسال مصدومیت‌هایی داشتم و کمتر بازی کردم، اما هیچ وقت برای تیم مشکل ساز نبودم.

هیچکس نمی‌تواند بگوید که حیدری حاشیه داشته است

حیدری افزود: در کل فوتبالم تلاش کردم کسی از من ناراحت نباشد و هیچ مربی دغدغه این را نداشت که حیدری از او ناراحت باشد. هیچکس نمی‌تواند بگوید که حیدری حاشیه داشته است. سعی کردم همیشه در خدمت تیم باشم و در همه حالت جانم را برای استقلال گذاشتم و برای تیم زحمت کشیدم. این افتخار نصیب خیلی از بازیکنان نشد و خیلی‌ها از اینجا رفتند و نتواستند اینجا با تیم خداحافظی کنند.

حیدری اضافه کرد: دوست داشتم با قهرمانی استقلال خداحافظی کنم و دیدیم که هفته قبل چه اتفاقی رخ داد. استقلال همیشه مظلوم بوده و خواهد بود.

حیدری: آرزو داشتم براتی استقلال بازی کنم / هیچ کس نمی‌تواند بگوید حیدری حاشیه سازی کرده

استقلال دوباره بلند می‌شود

او بیان کرد: مطمئنم که استقلال دوباره بلند می‌شود چرا که استقلال غول آسیا است و کسی نمی‌تواند به استقلال آسیب برساند. مطمئنم که استقلال سال آینده با بازیکنان خوبی که دارد و حضور فرهاد مجیدی که برای او آرزوی موفقیت می‌کنم موفق باشد.

بازیکن استقلال افزود: امیدوارم مجیدی مانند دوران بازیگری در مربیگری نیز موفق باشد. یکی از دلایل اصلی من برای خداحافظی این بود که بتوانم برابر هواداران از فوتبال خداحافظی کنم.

در هر سمتی سرباز استقلال خواهم بود

حیدری بیان کرد: از فردا به دنبال این هستم که با یک دانش بالا و البته بدون عجله به استقلال بازگردم. در هر سمتی سرباز استقلال خواهم بود. اگر امروز خداحافظی کردم به این دلیل بود که می‌خواستم هواداران پشت من باشند. این افتخار نصیب هر بازیکنی نشد که به موقع از فوتبال خداحافظی کند. فکر می‌کنم آخرین مرتبه منصوریان توانست برابر هواداران خداحافظی کند و حالا این افتخار نصیب من شده است.

حیدری در پایان افزود: شاید برای خیلی‌ها جام جهانی، جام ملت‌ها، تیم ملی و افتخار آفرینی رویا باشد، اما برای من یک خاطره شده است و خوشحالم که از استقلال به این افتخارات رسیدم.

نمی‌گذارم حق استقلال ضایع شود

بازیکن استقلال گفت: خوشحالم که امروز برابر هواداران خداحافظی کردم. برابر هواداران اشک ریختم و دلیل آن عدم ملاقات آن‌ها در مستطیل سبز است. استقلال را تنها نمی‌گذاریم و اگر کسی بخواهد به استقلال ضربه بزند، برابر او می‌ایستم و نمی‌گذارم حق استقلال ضایع شود. هیچ وقت حاشیه نداشتم و همیشه به این فکر کردم که پشت تیم باشم. استقلال باز هم بازیکنی مانند من خواهد داشت که البته کم خواهد بود. امروز به بازیکنان تیم گفتم که لباس استقلال ارزش دارد و باید بالا نگه داریم. لباس استقلال تن هر کسی نمی‌رود و بازیکنان باید قدر پیراهن را بدانند.

او افزود: دوست داشتم با قهرمانی خداحافظی کنم، اما برخی مسائل دست به دست هم داد و مظلومیت استقلال بیش از هر چیزی ثابت شد. امیدوارم که همه دست به دست هم بدهیم تا استقلال به جایگاه اصلی بازگردد و سال بعد قهرمان لیگ شویم.


بیشتر بخوانید:

حیدری: پیراهن استقلال را بالا نگه دارید

پیام مهدی تاج برای خسرو حیدری

پست اینستاگرامی حیدری به بهانه خداحافظی از استقلال


انتهای پیام/

صحبت های حیدری پس از خداحافظی از فوتبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر