کد خبر: ۶۹۳۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: در طول ۳ سال گذشته تیم ملی دو و میدانی ما توانسته بهترین نتایج‌ها را کسب کند.

کیهانی: در طول ۳ سال گذشته تیم ملی دوومیدانی ایران بهترین نتایج را کسب کرده استبه گزارش  خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی کشورمان درباره آخرین وضعیت این فدراسیون اظهار کرد: فدراسیون دوومیدانی یک فرایند چند ساله را طی می‌کند و در طول یک مدت باید فدراسیون را نقد کرد. دوومیدانی در طول ۳ سال گذشته در تمام مقاطع سنی بهترین نتایج را کسب کرده است. در سال ۲۰۱۷ در هندوستان ۴ مدال طلا و ۱ برنز را به دست آوردیم. در سال ۲۰۱۸ در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا یکی از بهترین تیم‌ها بودیم که در آن مسابقات حسین رسولی یکی از بهترین ورزشکاران ما در آن مسابقات بود.

کیهانی در مورد بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: بازی‌های آسیایی جاکارتا با تمام ظرفیت‌های خود در فدراسیون‌های ورزشی تدارکات لازم را برای حضور اصلی در این مسابقات فراهم کرده بود. تیم دو و میدانی ما با ۹ مربی خارجی در مسابقات آسیایی جاکارتا شرکت کرد. بعد از مسابقات آسیایی جاکارتا ما در فدراسیون یک بازنگری را برای اهداف خود داشتیم. مسابقات قهرمانی آسیا در بخش نوجوانان و بزرگسالان را داشتیم که تیم ما در بخش نوجوانان توانست در آن جا یکی از بهترین نتایج‌ها را کسب کند و در بخش بزرگسالان نیز تیم جوان شده ما نتایج نسبی را کسب کردند که ما باید از این جوانان حمایت کنیم. درست است که نتوانستیم به مانند دوره‌های گذشته نتایج قابل قبولی را کسب کنیم، اما آیا ورزشکاران ما همیشه در یک شرایط قرار دارند؟ حسین کیهانی در آن مسابقات آسیایی یکی از بهترین ورزشکاران ما بود.

رئیس فدراسیون دوومیدانی درباره حقوق‌ها و پاداش‌های اعضای تیم ملی تصریح کرد: این صحبت‌ها برای حدود ۳ سال گذشته است. ۳ و سال و نیم پیش ما در فدراسیون دوومیدانی اعلام کردیم که بحث حقوق را به پاداش تبدیل کرده ایم. ورزشکاران ما بر اساس مدال‌هایی که در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کرده اند پرداخت می‌شود.


بیشتر بخوانید:

تیم ملی دو و میدانی بانوان ایران در جایگاه نخست ایستاد

ایران به دنبال کسب بهترین نتیجه تاریخ، چین همچنان قدرت برتر قاره آسیا

یک مدال طلا و یک نشان نقره در روز نخست/ ۲ رکورد ملی شکسته شد


انتهای پیام/

صحبت‌های رئیس فدراسیون دو و میدانی در خصوص اتفاقات اخیر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر