کد خبر: ۶۹۳۶۵۰۴
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

ماموران یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت و کنترل در شهر‌های آمل، بابل، ساری و گلوگاه متخلفان شکار و صید را دستگیر و تور‌های ماهیگیری غیرمجاز را جمع آوری کردند.

دستگیری متخلفان شکار و صید در چهار شهر مازندرانابراهیمی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: در بابل ماموران یگان حفاظت محیط زیست درسه ماموریت جداگانه درحوزه استحفاظی از صیادان غیرمجاز ۱۴ رشته تور ماهیگیری غیرمجاز، دوعدد لنسر و ۳۳ قطعه ماهی صید شده کشف و ضبط کردند.

وی افزود: در آمل ماموران یگان حفاظت این شهرستان در دو ماموریت درحوزه استحفاظی از صیادان غیرمجاز ۴ رشته تور ماهیگیری سالیک کشف و ضبط و ۶ عدد دام ماهیگیری غیرمجاز را تخریب و ۴ قطعه ماهی گرفتار در تور ماهیگیری را رهاسازی کردند.

ابراهیمی گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست گلوگاه در دو ماموریت و گشت شبانه روز درمناطق جلگه‌ای و کوهستانی هزارجریب شکارچیان غیرمجاز را به همراه ۳ قبضه سلاح شکاری و ۱۰ عدد فشنگ دستگیر کردند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران افزود: همچنین در ماموریت دیگر ماموران یگان حفاظت محیط زیست گلوگاه از صیادان غیرمجاز ۱۰۴ قطعه ماهی کشف و ضبط کردند.

وی گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست ساری (دودانگه) حین  بازرسی از یک دستگاه خودرو در منطقه جنگلی بولا، یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ از متخلف کشف و ضبط  کردند.

ابراهیمی از توقیف این خودرو خبر داد و افزود: متخلف دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/ م

متخلفان شکار و صید شهر‌های آمل، بابل، ساری و گلوگاه زیر ذره بین محیط زیست

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر