کد خبر: ۶۹۳۷۲۰۰
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱

استاندار مازندران از تلاش دولت برای رفع موانع تولید خبر داد و گفت: تاکنون به اندازه کافی منابع مالی به بخش خصوصی تزریق شده و مشخص است که تمام مشکلات در بخش منابعی نیست.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، احمد حسین زادگان استاندار مازندران در دومین نشست گفت و گوی دولت با بخش خصوصی گفت: صاحبان سرمایه باید سایر مشکلات خود را به بخش‌های دولتی انتقال دهند و نگاه دریافت تسهیلات را باید تغییر دهند.

وی افزود: تاکنون به اندازه کافی منابع مالی به بخش خصوصی تزریق شده و مشخص است که تمام مشکلات در بخش منابعی نیست.

استاندار مازندران با بیان اینکه در زمان استاندار سابق تا پایان برنامه ششم توسعه هدف گذاری سه میلیارد دلاری برای صادرات استان تعیین شده است، گفت: تاکنون توانستیم ۱۰ درصد از این هدف گذاری دست پیدا کنیم و اگر بخواهیم به این هدف دست یابیم باید سالانه ۲۵ درصد رشد داشته باشیم.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی باید از کلی گویی و طرح مسائل ملی در شورا‌های استانی دست بکشد، افزود: باید پذیرفت که حال تولید در استان مازندران خوب نیست تنها مرجعی که می‌تواند به بهترین شکل مشکلات بخش تولید را منتقل کند خود بخش خصوصی است.

حسین زادگان افزود: بخش خصوصی باید گره‌های سرمایه گذاری، تولید و سرمایه گذاری را شناسایی کند و برای رفع آن به بدنه دولت انتقال دهد.

وی گفت: شرایط اقتصادی امروز را می‌توان فرصت مناسب و چالشی واقعی برای بخش خصوصی استان دانست و باید با همکاری دولت با بخش خصوصی توان تولیدی و درآمدی بخش خصوصی استان را به بالاترین سطح رساند.

استاندار مازندران افزود: برای پرداخت تسهیلات و اعتبارات رونق تولید به بخش خصوصی مدیریت جدی شود و نیاز سنجی واقعی صورت بگیرد.

انتهای پیام/ م

دولت برای رفع موانع تولید کاملا پای کار است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر