کد خبر: ۶۹۳۸۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

رییس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اعلام زمان‌بندی پیش ثبت‌نام مدارس شاهد برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ خبر داد.

زمان‌بندی پیش ثبت‌نام مدارس شاهد اعلام شدبه گزارش  خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، منوچهر خانی، رییس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان کرمانشاه  از اعلام زمان‌بندی پیش ثبت‌نام مدارس شاهد برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ خبر داد وگفت: برنامه‌ی زمان‌بندی پیش ثبت‌نام سال تحصیلی جدید به شرح ذیل است:

-پیش ثبت‌نام پایه اول دبستان از اول خرداد تا ۱۷ خرداد

-پیش ثبت‌نام پایه هفتم متوسطه دوره اول از اول تیر تا ۱۴ تیر

-پیش ثبت‌نام پایه دهم متوسطه دوره دوم از پنجم تا ۲۱ تیر

خانی ادامه داد: پیش ثبت‌نام پایه‌های ورودی فقط از طریق سامانه http://saja.medu.ir و بدون پرداخت وجه امکان‌پذیر است و دانش‌آموزان داوطلب مطابق زمان‌بندی مشخص با مراجعه به سامانه سجا و انجام پیش ثبت‌نام، مراحل آن را با تکمیل فرم و درج امتیازات تا پایان انجام و کد رهگیری دریافت نمایند. ضمناً ثبت‌نام از طریق گوشی تلفن همراه و تبلت قابل انجام نیست و لازم است دانش‌آموزان ثبت‌نام را با استفاده از کامپیوتر یا لپ‌تاپ انجام داده و حتما کد رهگیری دریافت کنند.

وی در خصوص زمان اعلام نتایج پیش ثبت‌نام خاطرنشان کرد: یک هفته بعد از اتمام تاریخ پیش ثبت‌نام، در این مدارس امتیازات و مدارک ایثارگری ثبت‌شده در سامانه سجا بررسی شده و در صورت کسب امتیاز لازم برای حضور در مدرسه شاهد به منظور ارائه اصل مدارک به مدرسه، به خانواده‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

رییس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان کرمانشاه در بخش پایانی سخنانش گفت: در استان کرمانشاه ۳۹ مدرسه شاهد وجود دارد که برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در پایه اول دبستان ۱۰۲۰ دانش‌آموز، در پایه هفتم ۹۳۰ دانش‌آموز و در پایه دهم ۱۲۰۰ دانش‌آموز پذیرفته خواهند شد.

انتهای پیام/ز


۳۹ مدرسه شاهد در استان کرمانشاه  وجود دارد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر