کد خبر: ۶۹۳۹۰۷۵
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی گفت: گروه کارشناسی قرار است شرایط را بررسی کند و تاکنون با هیچ مربی توافق نشده است.

الیاسی: با هیچ مربی توافق نشده است/ کنستانت برای انجام تست قلب به ایران می آیدبه گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، عباس الیاسی (رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی) درباره خداحافظی مسعود شجاعی از تیم فوتبال تراکتورسازی خداحافظی کرده است، اظهار کرد: شجاعی قرارداد ٣ ساله با ما دارد و به نظرم پست فضای مجازی  او دو پهلو و احساسی است. همچنین او هیچ صحبتی  با من و زنوزی نداشته و به همین علت مسعود در تراکتور می‌ماند.

او درباره تعیین تکلیف وضعیت سرمربی آینده تراکتورسازی بیان کرد: لیکنز همچنان با ما قرارداد دارد و گروه کارشناسی قرار است شرایط را بررسی کند و تاکنون با هیچ مربی توافق نشده است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: به دستور مالک باشگاه یک هیئت کارشناسی و فنی تشکیل شده تا تصمیمات فنی از طریق خرد جمعی اتخاذ شود.

قصد مذاکره برای ادامه همکاری با بازیکنان سرباز داریم 

الیاسی درباره وضعیت نهایی بازیکنان سرباز تراکتورسازی اظهار کرد: احسان پهلوان یک ماه دیگر از خدمت‌اش باقی مانده است اما  بقیه بازیکنان تا شهریورماه ٩٨ سرباز هستند و باشگاه قصد مذاکره برای ادامه همکاری با بازیکنان سرباز را دارد. همچنین  مدیرعامل بومی باشگاه به زودی انتخاب می شود.

او درباره جذب بازیکنان جدید و ملی‌پوش به خصوص در پست دروازه‌بانی گفت: سال گذشته که تیم را تحویل گرفتیم، کمتر بازیکنی تمایل داشت به تراکتور بیاید، اما امسال اکثر بازیکنان سطح بالا تمایل دارند در این تیم بازی کنند و هواداران در این زمینه منتظر خبرهای خوب باشند.

از اروین به علت بی نظمی شکایت کردیم 

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی درباره وضعیت بازیکنان خارجی تراکتور گفت:  کنستانت برای تست قلب خود به ایران می آید و اگر مشکلی نداشت، در خدمت او خواهیم بود. از اروین به خاطر بی نظمی شکایت کردیم اما استوکس وسوگیتا با ما هستند.

او بیان کرد:  متاسفانه نتوانستیم از توانایی‌های استوکس به خوبی بهره ببریم و در این زمینه  خودش  و ما مقصر بودیم اما  می‌خواهیم استوکسِ واقعی را از فصل آینده ببینیم.

 الیاسی در پایان درباره  مذاکره با مربیان ایرانی گفت: این موضوع صحت ندارد و همه چیز را به تصمیم حرفه‌ای تیم کارشناسی و جلسه هیئت مدیره موکول کردیم.


بیشتر بخوانید: 

لیکنز: سزاوار باخت برابر ذوب آهن نبودیم/ می‌توانیم سهمیه بگیریم

لیکنز: روز بدی برای فروزان بود/ هدایای زیادی به حریف دادیم

دیدار سرمربی جدید تراکتورسازی با اعضای هیئت مدیره این باشگاه


انتهای پیام/ 

آخرین اخبار از باشگاه تراکتورسازی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر