کد خبر: ۶۹۳۹۱۷۴
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
جانشین پلیس راه گیلان:

جانشین پلیس راه گیلان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر تصادف در جاده‌های استان ۲۴ نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

مصدوم شدن ۲۴ نفر بر اثر تصادف/ عدم توجه به جلو بیشترین عامل سوانح رانندگیبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، سرهنگ جابر صفاری، جانشین پلیس راه گیلان گفت: در شبانه روز گذشته بر اثر وقوع ۲۱ فقره تصادف منجر به جرح ۲۴ نفر مصدوم و برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

وی افزود: عدم توجه به جلو بیشترین عامل سوانح رانندگی شبانه روز گذشته بوده است.

جانشین پلیس راه گیلان، با بیان اینکه اوج وقوع سوانح رانندگی در جاده‌های گیلان ساعت ۱۶ تا ۲۰است، افزود: برای جلوگیری از هرگونه سوانح رانندگی باید بیش از پیش قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرد.

سرهنگ جابر صفاری، با بیان اینکه سرعت غیر مجاز رانندگان با دوربین‌های کنترل سرعت نصب شده در جاده‌های استان کنترل و ثبت می‌شود، از همه رانندگان خواست برای جلوگیری از حوادث ناگوار با احتیاط بیشتری تردد کنند.

وی، از سهولت تردد در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد و گفت: بر اساس آمار‌های دریافتی از دستگاه‌های تردد شمار نصب شده در حاشیه راه و همچنین بر اساس اعلام تیم‌های گشت و کنترل پلیس راه، هم اکنون ترافیک در همه محور‌های ورودی و خروجی استان روان است و تردد به آسانی انجام می‌شود.

جانشین پلیس راه گیلان تصریح کرد: شهروندان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه‌های گیلان با شماره ۱۴۱ و یا ۳۳۳۱۱۱۱۱ تماس بگیرند.

سرهنگ جابر صفاری، در پایان با اشاره به فصل زراعی و حرکت ماشین آلات کشاورزی در جاده‌ها از راکبان این وسایل نقلیه خواست حتما از چراغ‌ها و علائم هشدار دهنده برای آشکار سازی ماشین آلات کشاورزی استفاده کنند تا از وقوع حوادث جبران ناپذیرجلوگیری شود.

انتهای پیام/م. ع

وقوع ۲۱ تصادف منجر به جرح در جاده‌های گیلان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر