کد خبر: ۶۹۴۰۱۳۷
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۸
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۸
کد خبر : ۶۹۴۰۱۳۷

معاون عمرانی فرمانداری آبادان گفت:۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر این شهرستان همچنان از نظر زیر ساخت در بلاتکلیفی بسر می‌برند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،محمد طاهری معاون عمرانی فرمانداری آبادان عصر دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر این شهرستان با بیان اینکه ۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر این شهرستان همچنان از نظر زیر ساخت در بلاتکلیفی بسر می‌برند گفت: ۴۵ تعاونی در بخش مسکن مهر آبادان ثبت شده که از این تعداد ۲۷ تعاونی فعال و ۱۸ تعاونی فاقد عضو هستند.

وی افزود: زیر ساخت لازم از جمله آسفالت در مسکن مهر آبادان وجود ندارد و شهرداری با توجه به تعهدی که داده تاکنون اقدامی برای آسفالت خیابان‌های سایت مسکن مهر انجام نداده است.

معاون عمرانی فرمانداری آبادان وضعیت امنیت در سایت مسکن مهر این شهر را قابل قبول ندانست و ادامه داد: ۱۴ مغازه و سه واحد آموزش در مسکن مهر آبادان وجود دارد که نیاز به امنیت ندارد.

طاهری به اختصاص ۴۰۵ تن قیر به منظور بهسازی خیابان‌های آبادان اشاره کرد و گفت: شهرداری آبادان باید بخشی از قیر اختصاص یافته را برای آسفالت معابر مسکن مهر اختصاص دهد.

فرزاد طاهری مدیر عامل شرکت‌های تعاونی مسکن مهر آبادان هم گفت:عمل نکردن دستگاه‌های اجرایی به تعهدات خود در قبال مسکن مهر، واگذاری یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در این شهر را با مشکل مواجه کرده است.

وی افزود: در صورت فراهم شدن زیرساخت‌ها و امنیت در مسکن مهر آبادان یک هزار و ۲۰۰ واحد شرایط لازم برای واگذاری به متقاضیان را دارند.

مدیر عامل شرکت‌های تعاونی مسکن مهر آبادان پرداخت نشدن به موقع تسهیلات بانکی ۳۰۰ میلیونی ریالی به تعاونی‌ها و همکاری نکردن بانک‌ها در افزایش سقف تسهیلات بانکی از ۳۰۰ میلیون ریال به ۴۰۰ میلیون ریال را از مشکلات اعضا و تعاونی‌های مسکن مهر نام برد.

مسکن مهر آبادان را می‌توان از پرماجراترین طرح‌های چند سال اخیر دانست که بسیاری از واحد‌های آن نیمه تمام رها شده و واحد‌هایی نیز که به متقاضیان واگذار شده با وجود نارضایتی مکرر مالکان اقدامی برای مشکلات آن‌ها از سوی دستگاه‌های اجرایی نشده است.

انتهای پیام / د

بلاتکلیفی واحدهای  مسکن مهر   

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر