کد خبر: ۶۹۴۱۸۰۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
در بازدید از بخش شمالی خط ۷ مطرح شد؛

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه گفت: طی چند ماه آینده ایستگاه برج میلاد واقع در منطقه ۲ آماده بهره برداری و مسافر گیری می‌شود.

ایستگاه برج میلاد تا چند ماه آینده بهره برداری می‌شودبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی امام مدیر عامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) به همراه مجری، مدیران اجرایی و فنی و همچنین پیمانکاران و مشاوران خط ۷ از ایستگاه‌های بسیج و محمدیه، آهنگ، شهید محلاتی، مولوی و برج میلاد بازدید و خاطر نشان کرد: در صورت تامین منابع مالی؛ بخش ساختمانی و تجهیزات این ایستگاه‌ها تکمیل و برای ماه‌های آینده آماده بهره برداری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، با اشاره به اینکه زیر بنای ایستگاه برج میلاد بیش از ۱۶ هزار مترمربع و طول سکوی آن ۱۵۸ متر است، بیان داشت: روش اجرای این پروژه زیر زمینی بوده و دارای سه ورودی است.

امام با اشاره به اینکه در بخش شرقی خط ۷، ایستگاه‌های آهنگ و شهید محلاتی بیش از ۷۰ درصد پیشرفت ساختمانی و فیزیکی دارد، تصریح کرد: ایستگاه‌های بسیج و محمدیه نیز با پیشرفت ساختمانی بیش از ۹۰ درصد از آمادگی لازم جهت راه اندازی در اولین فرصت برخوردار است.

وی با بیان این مطلب که درحال نصب تجهیزات در ایستگاه‌های بسیج و محمدیه هستیم، بیان داشت: سیستم سیگنالینگ (سیستم کنترل اتوماتیک قطار)، سیستم تهویه و مخابرات و کابل کشی در این ایستگاه‌ها در حال انجام است.

مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با تاکید بر تسریع در روند تکمیل ایستگاه‌هایی که در اولویت نخست بهره برداری قرار دارند، گفت: باید هرچه سریعتر نواقص و کمبود‌ها برطرف شده و با تسریع در روند کار شاهد افتتاح هرچه سریعتر ایستگاه‌های بسیج در بخش شرقی و محمدیه واقع در بخش میانی خط ۷ متروی تهران برای خدمت رسانی به شهروندان باشیم.

گفتنی است به منظور پیشرفت سریع عملیات اجرایی این ایستگاه ها، بازدید و رصد هفتگی مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) از ایستگاه‌ها و کارگاه‌های موجود به‌طور مستمر صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر