کد خبر: ۶۹۴۲۰۸۲
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

طرح اتصال فیبر نوری بین مصلی نماز جمعه سمنان و صداوسیمای مرکز استان سمنان به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، این طرح فنی ـ عمرانی به منظور سیگنال رسانی دیداری و شنیداری و انعکاس سریع و با کیفیت برنامه‌ها و رویداد‌های فرهنگی و مذهبی مصلی سمنان از طریق شبکه‌های استانی و ملی در مدت ۴۵ روز اجرا شد.

حجت الاسلام توکلیان مدیر کل صداوسیمای مرکز سمنان در مراسم بهره برداری از این طرح از مشارکت و همکاری شرکت مخابرات منطقه سمنان و مدیریت مصلی سمنان در راستای پیگیری و اجرای کوتاه مدت طرح اتصای فیبر نوری قدردانی و تصریح کرد: استفاده از بستر‌های مناسب موجود فناوری ارتباطات در مرکز استان و شهرستان‌ها برای ارتقاء و سرعت بخشی به انعکاس هنگام تصاویر از رویکرد‌های جدی این اداره کل است.

حجت الاسلام مصطفی توکلیان از تمهیدات آینده برای بهره گیری بیشتر و گسترده‌تر از خدمات فیبر نوری برای سیگنال رسانی نقاط مختلف شهری و کانون‌های اجتماعات مردمی خبر داد و تصریح کرد: خدمات روز آمد در دنیای امروز رسانه‌ای یک ضرورت است که باید برای جلب نظر و اعتماد مخاطب از به روز‌ترین آن‌ها استفاده کرد.

حجت الاسلام محمد باقر عبدوس امام جمعه موقت سمنان و مسئول پیگیری طرح تکمیل و تجهیز مصلی سمنان نیز مناسبت‌ها و یوم الله‌های طول سال را یکی از برنامه‌های شاخص فرهنگی توصیف و تصریح کرد: همزمان با اجرای طرح‌های عمرانی مصلی سمنان، کارکرد‌های دیگر این مکان فرهنگی مذهبی و ملزومات جدید ان نظیر ارتباط مداوم و مستمر تصویری در حال پیگیری و اجراست.

مجید دارائی مدیر مخابرات منطقه سمنان نیز استفاده از بستر‌های امن و پرسرعت و با کیفیت فیبر نوری جهت انتقال مستقیم تصاویر مورد نیاز شبکه‌های تلویزیونی استانی و سراسری را از اهداف این همکاری و مشارکت درون استانی برشمرد.

انتهای پیام / گ 

جزئیات برقراری اتصال فیبر نوری مصلی و صدا و سیمای مرکز سمنان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر