کد خبر: ۶۹۴۲۱۳۴
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
کولیوند در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

رئیس کمیسیون شورا‌ها گفت: اگر دولت تا ۶ ماه دیگر لایحه جامع مدیریت را به مجلس ارائه کند از آنها عذرخواهی می‌کنیم.

طرح جامع مدیریت شهری تا ۶ ماه دیگر قابل طرح نیست/ اگر دولت تا ۶ ماه دیگر لایحه مدیریت شهری را ارائه کرد، از آن‌ها عذر خواهی می‌کنیممحمد جواد کولیوند رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به رد کلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در جلسه روز گذشته مجلس، گفت: این طرح تا ۶ ماه دیگر قابل طرح در مجلس نیست و بعد از آن ما بار دیگر این طرح را به صحن علنی ارائه می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: مجلس با کلیات طرح جامع مدیریت شهری مخالفت کرد

وی ادامه داد: دوستان در دیگر کمیسیون‌ها که دلیل رد این طرح را دریافت لایحه از دولت اعلام کردند و گفتند منتظر لایحه جامع مدیریت از سوی دولت هستیم، اکنون تاریخ بگذارید که از امروز یک خرداد ماه دولت تا ۶ ماه دیگر هم که می‌خواهیم دوباره این طرح را مطرح کنیم، لایحه‌ای نخواهد داد.

کولیوند تاکید کرد: اگر دولت تا ۶ ماه دیگر لایحه جامع مدیریت را به مجلس ارائه کند، قسم یاد می‌کنیم که هرجایی که گفته باشیم دولت مشکل دارد، عذرخواهی کنیم.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها بیان کرد: دولت از سال ۶۴ تاکنون و حتی در سه برنامه ۵ ساله توسعه این لایحه را به مجلس ارائه نکرده است، لذا مشخصاً باید گفت که در این کشور یک حرکت جامع برای مدیریت خدمات واحد نمی‌خواهند که اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد: به هر شکل زحمات دوستان را ارج می‌نهیم و به آن‌ها خسته نباشید می‌گوییم، بالاخره مجلس هرچه رای دهد باید مطاع آن باشیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر