کد خبر: ۶۹۴۲۱۶۲
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در کمیته فنی سرمایه گذاری گفت: از مصالح سازگار با زیست بوم در واحد‌های بومگردی استان اردبیل استفاده می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: از مصالح سازگار با زیست بوم در واحدهای بومگردی استان اردبیل استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این اقدام در واحدهای بومگردی دامنه سبلان به صورت ویژه انجام خواهد گرفت، افزود: واحدهای بومگردی دامنه سبلان با طراحی مشاور اداره کل انجام خواهد گرفت.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: توجه به توسعه گردشگری در روستاها از طریق واحدهای بومگردی روستایی نیز از جمله برنامه های اصلی ما در معاونت گردشگری و سرمایه گذاری خواهد بود.

فلاحی ادامه داد: باید با نگاه مثبت به پرونده های سرمایه گذاری در جهت رونق اشتغالزایی رسیدگی شود و حداکثر مساعدت نسبت به صدور موافقت اصولی انجام گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه در سالهای قبل تعدادی از پرونده ها در قالب واحد های اقامتی تبدیلی بررسی و موافقت نامه اصولی صادر گردید اقدامات لازم جهت صدور پروانه فعالیت از طرف معاونت گردشگری انجام خواهد گرفت.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه سامانه ای در جهت تسهیل صدور موافقت نامه اصولی راه اندازی شده است آموزش های لازم به کارشناسان حوزه و روسای شهرستانی در جهت تسهیل کار سرمایه گذاران در تمامی بخش ها نیز انجام گرفته است.

انتهای پیام/ع

توسعه گردشگری در روستاهای استان اردبیل

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر