کد خبر: ۶۹۴۲۳۹۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
معاونت پرورشی و فرهنگی مطرح کرد؛

کاظمی گفت: امروز بیش از هر زمان نیازمند انس با قرآن هستیم و با قدم در این مسیر در همه مراحل زندگی موفق می‌شویم.

امروز بیش از هرزمانی نیازمند انس با قرآن هستیمبه گزارش  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا کاظمی معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در آئین تجلیل از دست‌اندرکاران ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم که در سالن اجتماعات ساختمان شهید رجایی برگزار شد با تقدیر از تلاش همه دست‌اندرکاران این مسابقات اظهار کرد: توسعه فرهنگ قرآن، عترت و نماز در اولویت اول این معاونت است،‌ از این رو در سال جاری تلاش خواهیم کرد یک جریان قرآنی در مدارس راه اندازی کنیم.

وی افزود: در سالی که گذشت گام بسیار ارزشمندی در اجرای طرح ملی نهضت حفظ قرآن برداشته شد.

کاظمی گفت: امروز بیش از هر زمانی نیازمند مانوس شدن با قرآن مجید هستیم و اگر انسانی در این مسیر گام بردارد به‌طور قطع در همه مراحل زندگی موفق خواهد شد.

ضرورت آسیب شناسی مسابقات قرآن کریم

وی ادامه داد: برای بهتر برگزار شدن این مسابقات آسیب شناسی مسابقات ضروری است.

در ادامه مدیرکل مسیب زاده اداره قرآن، نماز و عترت اظهار کرد: ششمین دوره مسابقات قرآن کریم در حالی رقم خورد که پس از وقفه بیست‌ساله مسابقات دوباره برگزار شد و انشاءلله در سال‌های آتی هم به شکل ۲ سالانه بتوانیم برگزار کنیم و خدا را شاکر هستیم که امسال تعداد شرکت‌کنندگان بیش از سال‌های گذشته بود.

مسیب زاده تصریح کرد: از نکات ویژه و برجسته این مسابقات حضور همکاران دلسوز و علاقه مندی است که در طول مسابقات با ماهمراه بودند.

وی ادامه داد: با حضور و اتحاد دانش آموزان در کنارهم، پیام مهربانی، دوستی و مودت بین متسابقین اتفاق افتاد.

بازدید ١٠ هزار دانش آموز از مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم

مدیرکل قرآن، نماز و عترت با بیان اینکه ١٠ هزار دانش آموز از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بازدید کردند، گفت: صرفه جویی و بهره وری پیام مهم این مسابقات بود چرا که با کمترین هزینه اقدامات بسیار خوبی انجام گرفت و از شورای عالی قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه، وزیر آموزش و پرورش، اداره کل شهرستان‌های استان تهران، سازمان دانش آموزی و سایر سازمان‌ها و معاونت‌ها بابت همراهی‌ها و همکاری‌ها بسیار قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر