کد خبر: ۶۹۴۲۶۳۸
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت خبر داد

محمدی از اعلام نتیجه آزمون معاونت آموزشی عتبات عالیات خبر داد و گفت: برگزیدگان بعد از مصاحبه حضوری انتخاب می‌شوند.

نتیجه آزمون معاونت آموزشی عتبات عالیات اعلام شدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، آزمون معاونت آموزشی عتبات عصر روز جمعه ششم اردیبهشت ماه در کلیه مراکز استان‌ها و شهرستان کاشان برگزار شد.

تعداد سوالات این آزمون یکصد (۱۰۰) سوال شامل: احکام اولیه و عمومی، اطلاعات عمومی، زبان عربی، هوش و استعداد تحصیلی و رایانه بود و در حدود ۴ هزار و ۴۶۰ نفر در این آزمون با یکدیگر رقابت کردند.

حمید رضا محمدی مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت با اعلام نتیجه این آزمون اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند برای مشاهده نتایج به صفحه شخصی خود در سامانه جامع کارگزاران مراجعه کنند و از نتایج مطلع شوند.

وی افزود: حداقل امتیاز قبولی هزار در نظر گرفته که شامل کسب ۵۰ درصد امتیازات این آزمون است.

مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت تصریح کرد: در ادامه نیز برنامه ریزی برای مصاحبه حضوری افراد قبول شده از طریق دفاتر حج و زیارت استان‌ها اعلام می‌شود و افراد قبول شده باید در این آزمون نیز موفق شوند.


بیشتر بخوانید: توضیحات حج و زیارت درباره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات


به گفته محمدی، بعد از مرحله مصاحبه نیز افراد قبول شده باید دوره آموزشی را طی کنند و به عنوان معاونت آموزشی و در کنار یکی از مدیران کاروان‌های عتبات و با پرداخت هزینه شخصی به عتبات مشرف شده و مراحل بعدی را طی کنند.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند در صورت کسب نمرات و پاسخ نهایی ارزشیابی به عنوان معاونت آموزشی انتخاب شوند و وارد چرخه کارگزاری حج و زیارت گردند.

مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت تاکید کرد: معاونت آموزشی عتبات عالیات دریچه ورودی به حوزه کارگزاری حج و زیارت است؛ یعنی افرادی که به عنوان معاون آموزشی انتخاب می‌شوند، در آینده و پس از کسب تجارب لازم، ارتقا می‌یابند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر