کد خبر: ۶۹۴۲۹۸۶
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت:دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری وپایگاه‌های مستقر در مساجد، حسینیه‌ها وبقاع متبرکه در سراسر استان آماده ثبت نام از حامیان طرح اکرام ومحسنین می‌باشد.

ثبت نام از حامیان طرح اکرام ایتام در استان زنجانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران استان با تبریک میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) گفت: برنامه ماه مبارک رمضان پرستش حق وپرواز به سوی خداوند است که در این ماه مبارک در‌های رحمت به روی بندگان خدا گشوده شده، وبرماست که علاوه بربستن دهان برخوردن غذا، دهان روح را هم به غذا‌های حرام ببندیم.

وی با تاکید براینکه ماه مبارک رمضان یک فرصت بسیار عالی ومطلوب برای کار‌های خیرخواهانه است افزود: اوج کار امداد نیز در ماه مبارک رمضان به ویژه در هفته اکرام ایتام است که بایستی عاشقانه ومجاهدانه وبارویکرد جهادی، تفکر بسیجی و انقلابی در خدمت، ولی نعمتان باشیم.

صفری با اشاره به اینکه ثبت نام از حامیان طرح اکرام ومحسنین در طول سال انجام می‌شود گفت:در هفته اکرام ایتام که از ولادت کریم اهل بیت تا شهادت ابوالایتام حضرت علی (ع) می‌باشد دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، مراکز نیکوکاری وپایگاه‌های ثبت نام از حامیان در مساجد، حسینیه‌ها وبقاع متبرکه به ویژه در امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان آماده ثبت نام از حامیان نیکوکار می‌باشند.

مدیر کل کمیته امداد استان ادامه داد: در این هفته همه دفاتر کمیته امداد در استان و همچنین پایگاه‌های ویژه این کمیته در لیالی قدر و روز بیست و یکم ماه رمضان در مساجد و محل‌های برگزاری مراسم احیاء آماده ثبت نام از حامیان است.

صفری تصریح کرد: در طرح اکرام ایتام، حامیان حمایت مادی و معنوی ایتام را بر عهده گرفته و بصورت ماهیانه مبالغی را به حساب آن‌ها واریز می‌کنند. ودر طرح محسنین نیز خیران و حامیان نیکوکار، حمایت از خانواده‌های بیماران صعب العلاج و کودکانی که بدلیل جدایی پدر و مادر، تحت سرپرستی مادر قرار دارند از حمایت‌های این نیکوکاران بهره مند می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ۱۳ هزارو ۷۴۶ حامی حمایت ایتام وفرزند محسنین را برعهده دارند افزود: در استان زنجان در حال حاضر ۱۱۸ یتیم فاقد حامی چشم انتظار حمایت مادی و معنوی حامیان وخیران استان می‌باشند.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان اضافه کرد: حامیان نیکوکار سال گذشته بیش از ۱۲ میلیارد تومان به ایتام تحت حمایت کمیته امداد ‏مساعدت کردند.

صفری ضمن قدردانی از مشارکت مردم نیکوکار استان در برنامه‌های اجرایی کمیته امداد گفت:‏ مردم خیراندیش برای ثبت نام در طرح اکرام ایتام می‌توانند علاوه بردفاتر کمیته امداد وپایگاه‌های ثبت نام از حامیان با مراجعه به سایت www.emdad.ir ویاارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴ در این طرح خداپسندانه مشارکت نمایند.

انتهای پیام /ن
 

طرح اکرام ایتام در زنجان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر