کد خبر: ۶۹۴۴۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بهروز نعمتی، سرپرست فدراسیون کشتی با حضور در یک برنامه تلویزیونی گفت: خوشبختاته در تمام رده‌های ملی و در هر ۲ رشته آزاد و فرنگی اردو‌های مان برقرار است.

او ادامه داد: همین‌امروز تیم‌های آزاد و فرنگی ما به مسابقات بین المللی اعزام شدند تا ضمن کسب امتیاز برای سهمیه المپیک، آمادگی خود را افزایش بدهند.

نعمتی افزود: دنبال این هستیم هرچه سریع‌تر انتخابات را برگزار کنیم، اما تائید صلاحیت کاندید‌ها تاکنون ابلاغ نشده است. ۳ استان ما رئیس ندارند و هفته آینده این انتخابات را برگزار می‌کنیم تا مجمع زودتر تشکیل شود. من نه آمدم بمانم و نه علاقه‌ای به ماندن دارم برخی افراد خاص این موضوع را مطرح می‌کنند و باید حق را به من و وزارت ورزش بدهید تا شرایط را برای انتخابات بی طرفانه فراهم کنیم. برای من هزینه داشت که اجازه ندادم افرادی که به برخی نامزد‌های انتخاباتی تعلق خاطری دارند در فدراسیون کشتی بمانند.

او در ادامه گفت: سال‌ها خاک کشتی را خورده ام، اما در زمان جنگ دنبال قهرمانی نبودیم و اکنون می‌خواهیم مجمع را در سلامت کامل و بدون جانبداری از هر فردی انجام بدهیم. من روی فرد خاصی نظر ندارم، اما فردی را به عنوان دبیر فدراسیون و رئیس کمیته داوران انتخاب کردم که توانمند هستند و به هیچ کاندیدی تعلق خاطر ندارند. شاید برای برگزاری عادلانه مجمع تهدید شوم، اما عرصه کشتی عرصه پهلوانی است و از دوستانی که دنبال تهدید هستند گلایه دارم.

نعمتی خاطرنشان کرد: دوستان جای اینکه نامه‌ای را در رسانه‌ها منتشر کنند با خودم صحبت کنند. من از وزارت ورزش با توجه به اختیاراتی که مجمع فدراسیون به سلطانی فر داده است حکم گرفتم و من هیچ قیدی ندیدم که مجمع بار دیگر به من نظر بدهد. با اصرار ۲ هفته‌ای وزیر ورزش حکم سرپرستی فدراسیون را قبول کردم

او افزود: چرا سرپرست قبلی فدراسیون پس از ۶ ماه انتخابات را برگزار نکرد. من این امید را به مردم و جامعه کشتی می‌دهم در اولین فرصت پس از دریافت ابلاغیه تائید صلاحیت کاندید‌ها مجمع را برگزار می‌کنم. من ۱۵ روز است به فدراسیون کشتی آمدم و شبانه روز مشغول کارم هستم و از به تعویق افتادن مجمع انتخاباتی فدراسیون فرار می‌کنم.

سرپرست فدراسیون کشتی ادامه داد: هیچ دلبستگی برای ماندن در فدراسیون کشتی ندارم و هر وقت مجمع برگزار بشود، دیگر در فدراسیون نمی‌مانم. دبیر، خادم، جدیدی و سایر دوستان برادران بزرگ‌تر من هستند و هرگز دنبال این نیستم که کسی رئیس بشود یا نشود. دین و آخرت خود را به دنیا نمی‌فروشم و هر کسی از مجمع رای بگیرد رئیس فدراسیون خواهد بود.

او گفت: بدهی در فدراسیون وجود دارد و طبق جلسه‌ای که با وزیر ورزش داشتیم مشغول پیگیری هستیم تا این مشکل حل شود. امیدواریم مشکلی که در اتحادیه جهانی هم داریم قابل حل است.

انتهای پیام/

اظهارات نعمتی در برنامه زنده تلویزیونی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر