کد خبر: ۶۹۴۴۵۴۱
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: وحدت و همدلی رمز پیروزی در خرمشهر است که باید همواره سرلوحه آحاد مردم باشد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،سردار سرتیپ حسن شاهوار پور عصر فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان در همایش فاتحان خرمشهر و تجمع نیروهای مسلح در مسجد جامع خرمشهر، گفت: یکی از محورهای حساس عملیات بیت المقدس اتحاد ارتش، سپاه و نیروهای مردمی است و یکی از درس های خرمشهر این است که با در کنار هم بودن، اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

وی از مقاومت و اطاعت از ولی فقیه به عنوان دیگر درس های حماسه فتح خرمشهر یاد کرد و ادامه داد: از درس های آزادسازی خرمشهر که باید یادآوری شود درس مقاومت و اطاعت از ولی فقیه است و اکنون نیز که رهبری همچون امام راحل با تدبیر هدایت امور را در دست دارند باید از ایشان تبعیت کرد.


بیشتر بخوانید: سوم خرداد سال ۱۳۶۱، سند کارآمدی گفتمان مقاومت


فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان افزود: از دیگر درس های فتح خرمشهر، درس مقاومت است که باید آموخت این است که نباید در برابر دشمنان تسلیم شد، باید ایمان داشت که ایستادگی در راه خداوند به پیروزی ختم خواهد شد.

سردار شاهوار پور در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه خرمشهر و خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرده است، خواستار توجه بیشتر مسئولان شد.

وی در این خصوص گفت: آنچه همه آحاد مردم و مسئولان باید بدانند این است که خوزستان و خرمشهر دین خود را به اسلام ادا کرده است و نقش خرمشهر در نقاط مختلف ایران اسلامی یادآوری می شود و بر همین اساس باید به این شهر توجه بیشتری شود.

فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان افزود: خوزستان و خرمشهر مرزدار هستند و به این مرز داری، افتخار می کنند اما با وجود این حس افتخار از همه مسئولان انتظار می رود در مرکز کشور توجه خاصی به این استان داشته باشند.

سردار شاهوار پور بر عنایت های رهبری و دولت مردان به خرمشهر تاکید کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه هنوز زخم های جنگ بر پیکر خرمشهر باقی است و مشکلات جنگ باقی مانده است انتظار توجه بیشتر می رود تا بتوان این مشکلات را مرتفع کرد.

انتهای پیام/ د

همایش فاتحان خرمشهر و تجمع نیروهای مسلح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر