کد خبر: ۶۹۴۸۹۳۴
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲

ظهر امروز سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران خبر داد.

سیر تا پیاز ازدواجی که با ضرب گلوله به پایان رسید/ پرونده همسر شهردار اسبق هم مانند شهلا جاهد می‌شود؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، هیچ‌یک از ۲۱ عضو شورای شهر تهران که سرخوش از پیروزی قاطع بر رقبایشان در انتخابات، «محمدعلی نجفی» را برای هدایت شهرداری تهران روانه ساختمان بهشت کرده بودند، گمان نمی‌کردند اولین انتخابشان برای تهران آنقدر حاشیه‌ساز شود که پس از استعفا از آخرین مسئولیت نیز همچنان نامش بر سر زبان‌ها باشد؛ آن هم با خبر یک قتل.

محمدعلی نجفی، دوازدهمین شهردار رسمی تهران در سال‌های پس از پیروزی انقلاب است؛ مردی شیک‌پوش که در دی ماه سال ۱۳۲۰ در تهران متولد شد. او فعالیت کاری خود را با ریاست دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز کرد، اما خیلی زود وارد سطوح عالی دولتی در کشور شد و از سال ۶۰ تا ۷۹ حضور در سمت‌هایی، چون وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ریاست سازمان برنامه و بودجه را تجربه کرد. او از سال ۸۶ به سومین شورای اسلامی شهر تهران راه یافت و تا سال ۹۲ و پیروزی دولت تدبیر و امید در این منصب ماند تا اینکه از سوی رئیس جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس وقت معرفی شد، اما با اختلاف یک رأی از حضور در کابینه بازماند تا این بار با حکم مستقیم رئیس جمهوری به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وارد هیأت دولت شود؛ مسئولیتی که البته چندان هم طولانی نشد و حدود هفت ماه بعد با استعفای نجفی به پایان رسید. پس از آن نجفی مدتی سرپرست وزارت علوم شد و در جایگاه مشاور رئیس جمهور به فعالیتش ادامه داد تا اینکه با انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران و پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان، به عنوان شهردار منتخب راهی ساختمان خیابان بهشت شد.


بیشتر بخوانید:لحظاتی از بازیگری همسر محمدعلی نجفی که دیروز به قتل رسید + فیلم

بیشتر بخوانید:واکنش خبرنگار سابق BBC به قتل همسر نجفی/ در صورت افشای یک موضوع ماجرا طور دیگری رقم می‌خورد! + عکس


چند ماهی از آغاز به کار نجفی نگذشته بود که شایعات پیرامون بیماری، کسالت و تصمیمش برای استعفا خبرساز شد؛ بیماری‌ای که پیش از این در بهمن ماه سال ۹۲ نیز بهانه‌ای برای استعفای نجفی از ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شده بود، اما اعلام شد که آن بیماری با طی دوران استراحت بهبود یافته و استغفا کذب است.

نجفی در این مقطع در مصاحبه‌ای تاکید کرد که «ایستاده است»، اما ایستادگی او چندان دوام نیاورد. در این زمان او با یک حاشیه دیگر روبرو شد؛ اجرای حرکات موزون توسط چند دختربچه در یک مراسم که خبرش توسط رقبای سیاسی جریان مقابل، جنجالی شد؛ او نهایتاً در آخرین روز‌های سال ۹۶ از تصمیمش برای استعفا از شهرداری تهران خبر داد و در توضیح به خواندن شعری از مولانا بسنده کرد: «خوش‌تر آن باشد که سر دلبران… گفته آید در حدیث دیگران. …»

اصرار نجفی بر استعفا گرچه یکبار با مخالفت شورای شهر تهران روبه رو شد، اما در نهایت با پافشاری او به سرانجام رسید و او در فروردین ماه سال ۹۷ از شهرداری تهران کناره‌گیری کرد. از همان ایام سکوت نجفی آغاز شد و تنها تصویری از عیادت چند عضو شورای شهر تهران از شهردار سابق در یکی از بیمارستان‌ها منتشر شد.

سکوت نجفی، اما نه تنها نامش را از رسانه‌ها حذف نکرد، بلکه نامی دیگر را که از مدت‌ها قبل در محافل خصوصی شنیده می‌شد، حتی در رسانه‌های رسمی در کنار نامش نشاند؛ زنی جوان به نام «میترا استاد» که ابتدا گفته شد همسر موقت نجفی است و بعد‌ها مشخص شد که همسر دوم اوست. بسیاری میترا را که حالا با نام خانوادگی همسرش شناخته می‌شد، عامل استعفای نجفی می‌دانستند و همین امر سبب افزایش حواشی و شایعات پیرامون شهردار سابق شد.

اصرار شهردار تهران بر سکوت، اما بر خلاف اصرارش بر استعفا نتیجه دلخواه را برای وی رقم نزد، چرا که مدتی بعد، یک کانال تگرامی گفت‌وگویی با همسر دومش را منتشر کرد که حاوی نکات قابل توجهی از زندگی وی بود؛ گفت‌وگویی که هیچگاه از سوی نجفی یا وابستگان وی تکذیب نشد. میترا استاد در این گفتگو گفت: «هر فردی می‌تواند عاشق بشود و ازدواج کند، همه انسان‌ها تا زمانی که جان دارند در وجود ما حس دوست داشتن وجود دارد. هر انسانی یک زندگی خصوصی دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و هر شخصیت دیگر؛ درست نیست با کسی که واقعاً اینقدر برای کشور و نظام زحمت کشیده است، این‌طوری رفتار کنند؛ با تمسخر صحبت کنند که ایشان چرا ازدواج کرده است. متأسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه‌ای دکتر نجفی هستم در حالی که من عقدنامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت.»

او با اشاره به «تهمت‌هایی» به او و همسرش زدند گفته بود: «به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می‌دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیدم؛ اگر رسانه‌ای که ادعای شفاف سازی دارد و به همسر من تهمت زده‌اند که رابطه نامشروع داشته، من می‌گویم اولاً ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می‌دهم اگر هر مشکلی بود شفاف سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم زندگی خصوصی ما وارد شوند. تقریباً چند ماه پیش یک کلیپ در خارج از کشور ساخته شد که صدا‌های من را تقطیع و بریده بریده به هم وصل کرده‌اند تا مرا تخریب کنند؛ در حالی که واقعیت چیز دیگری بود. تمام حساب‌های بانکی من و آقای دکتر نجفی قابل بررسی است. اینقدر شفاف هستیم، بیایند بررسی کنند. ما هیچ چیز سیاهی در زندگی نداریم.»

میترا استاد در مورد ازدواجش با نجفی نیز گفته بود: «آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم. این زندگی سر گرفته است، دلیلی ندارد که عده‌ای دنبال حواشی باشند. هر موضوعی و مسئله‌ای پیش بیاید با مدرک و سند از آقای دکتر نجفی در رسانه‌ها اعلام می‌کنم. ما اردیبهشت ۹۷ با هم ازدواج کردیم و متأسفانه بر اساس عکس زناشویی ما گفته‌اند، چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است. تهمت زننده‌ها را به خدا واگذار می‌کنیم.»

همسر دوم نجفی در این گفتگو استعفای همسرش را بی‌ارتباط با ازدواجشان اعلام کرد و پس از آن حضور چندانی در رسانه‌ها نداشت و به جز یک مورد تکذیب خبری پیرامون نجفی اظهارنظر دیگری نداشت، تا اینکه صبح روز سه‌شنبه ۷ خرداد شاید برای آخرین بار خود و همسرش را به سر خط خبر‌ها کشاند، آن هم با مرگ.

مرگ میترا استاد خیلی زود فضای رسانه‌ای کشور را تحت تأثیر قرار داد، او ظهر سه‌شنبه در خانه‌اش در طبقه هفتم برجی در تقاطع بلوار خوردین و دادمان در شهرک غرب به ضرب گلوله کشته شد؛ برجی که منزل مسکونی‌اش در آن بوده و به گفته یکی از همسایه‌ها ساعتی قبل از اعلام خبر مرگ صدای درگیری از واحد مربوط به آنان شنیده شده است.

با مرگ میترا، اما بازهم خبری از نجفی نشد، تا اینکه سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ  در خصوص آخرین جزئیات پرونده قتل میترا استاد همسر محمد علی نجفی شهردار اسبق تهران، اظهار کرد: پس از بررسی‌های صورت گرفته و حضور ماموران پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل استان تهران در محل جنایت، محمد علی نجفی به اتهام قتل همسر دومش دستگیر شد. همچنین؛ قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: محمدعلی نجفی لحظاتی پیش خود را به پلیس آگاهی تهران معرفی کرد. وی افزود: نجفی علت قتل همسردوم خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرد. شهریاری بیان کرد: نجفی همسر خود را با شلیک دوگلوله به قلب و دست وی به قتل رسانده است.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

مرور حواشی ازدواج دوم «شهردار سابق» از آغاز تا پایان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۳۶
در انتظار بررسی: ۰
میم
|
Germany
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
فکر نکنم تنها مشکل خانوادگی باشه چرا که آقای نجفی با اون همه سابقه به راحتی می تونست وفق قانون حق و حقوق همسرش و پرداخت و خلاص به نظر میاد فراتر از مشکل خانوادگی در پشت پرده مسائلی باشه .الله اعلم
هشام
|
Korea, Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
جریان شهردار سابق تهران آقای نجفی متأسفانه سیاسی میباشد. ومتأسفانه در چنین کشوری نباید اتفاق می افتاد.. چنین اعمالی در کشورهای غربی استفاده می شد. به نظرم این کار شرعاً حرام است وباعث متلاشی شدن کُل خانواده میشه...
ناشناسسسسسس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
عزیزان.جان عزیزانتون زود قضاوت نکنید.فقط خدا از دل نجفی و خانواده اش و روح آن مرحومه و خانواده داغدارش خبر داره و بسسس!!
الان هم خانم استاد مُرده هم نجفی مٔرده
نجفی حالا یک مرده متحرکه!!
خدا خودش به همه شون کمک کنه و آرامش بده.
خدایا ما را ببخش.خدایا این مصیبت برای هیچکسی پیش نیاد..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
میگفتن آقای نجفی 68 سالشه.
الان که متولد 1320 میشه 78 ساله با خانمش 42 سال فاصله سنی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
کم به دکتر نجفی تهمت بزنید، شما تو منزل دکتر بودید، که برای خودتان می برید و می دوزید؟
از خدا بترسید و قضاوت نکنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
نجفی خو خودش اعتراف کرده که میترا رو کشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
نجفی یک قربانی است قربانی جاه طلبی، زیاده خواهی و خودخواهی یک زن است، چرا سعی می کنید، مقتول را بی گناه جلوه دهید.
مقتول همیشه بی گناه نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
عجب با انصافي شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
قانون فقط برای افراد ضعیف و بی پول اعمال میشه
جبار سینگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
ما که نفهمیدیم نجفی قاتل هست یانه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
خودش فهمیده، شما نفهمیدی؟
خودش فهمیده کافیه!
شماهم یحتمل نمیخواهید بفهمید!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
این مشکلات ازمشکلات فرهنگی این کشورشروع میشه....حتی بحث این اختلاسهاکه این روزانقل محفل هست به فرهنگمون برمیگرده خیلی ازافرادی که این کاروپست میدونن بایدببینن اگه خودشون دستشون میرسید آیادرست عمل میکردن...ازماست که برماست...وهمچنین خانواده که اصل یک جامعه هست الان بایه سری بی احتیاطی هاوبی قانونی ها الان بامشکل جدی روبه روهست وهمه غافلیم...
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
اصلا مسئول تحویل اسلحه به مسئولین چه سازمانیست ؟ چطور از سال 94 که مجوز اون تموم شده چرا نه پس گرفته نه مجوز جدید داده؟!!!
Mali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
موضوع از اختلاف خانوادگی بالاتره پشت پرده خبراییه که ما نمیدانیم الله اعلم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
سلام قضاوت بذارید برای قاضیان،وقضاوت نکنید.خدا خودش
کمکمون کنه .ان شاالله حقیقت واقعی برملا شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
قضاوت نمیخواد!
قضاوت برای امور مبهم هست!
نه جایی که طرف خودش اعتراف کرده، دست نوشته هم گذاشته و ...
/
بعید میدونم شما نگران قضاوت باشی!
لعیا
|
United Kingdom
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اعدامش کنید که دختر مردم را کشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خدا عاقبتمونو بخیر کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
کسی که ابروی چهل ساله اش را که ازطرفی ابروی نظام هم محسوب میشه میبره اخرش اعدا حقشه
ناشناس
|
France
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
چقدر راحت قضاوت میکنیم؟؟
از خدا بترسیم وبترسیم از اینکه خدای نکرده روزی برای خودمون ناخواسته چنین اتفاقاتی بیفتد
میترا میخواست چی را افشا کنه ؟؟الان که بدون افشا زندگی وآبروش نابود شد
پس برای عاقبت به خیری خودمون دعا کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
آخرش نفهمیدیم دستگیر شده یا خودشو معرفی کرده؟!
یک شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
هرکسی به مملکت ومردم خدمت صادقانه میکند خداوند خیر وسلامتی بدهد. وهرکسی باظاهرسازی وریاحکاری خیانت میکند رسوا وذلیل شود . انشاء ال.....
ناشناس
|
Germany
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
همین جمعه بیارید اعدام کنید
۴۴
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
باید هر چه زودتر اعدام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اعدام فقط
روح الله زرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
به نظر من همسر نجفی از یه سری ماجراهای پشت پرده خبر داشته که نباید می دونست و احتمالا سعی در افشاگری اون داشته به همین خاطر از سوی نجفی تهدید شده است.
صغری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اعدام باید گردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اينم از انتخاب اقايان شوراي شهر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
از مردم تهران خواهش میکنم موقع رای دادن دقت کنن ، نمی دونم چرا مردم تهران یه جوری شدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اصلا به ماها چه. بیکاریدا. اینقد مشکل هست که این توش گم
پاسخ ها
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
حالا نزن
ه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
ملاک انتصابهادرجامعه اسلامی بایدعمل حال آنها باشد.بحث گزینش وارزیابی اخلاقی ودینی بهنگام استخدام وانتصابها خیلی کمرنگ شده خداعاقبتمون روبخیرکنه بااین عدم نظارتها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
وقتی ملاک مردم مادرانتخابهای شورای شهریه لیست ازاین بهترشهردارانتخاب نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تو کشور ما که داشتن یا خریدو فروش اسلحه مثل آمریکا نیست این همه قتل با سلاح گرم انجام میشه.وای به حال روزی که خریدو فروش سلاح قانونی بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
این هم ازوزیرآموزش وپرورش سابق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
این خط این نشون فردا آزاد می شود و از اولیاء دم رضایت می گیرد
معلم بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
با سلام
به نظرمن چهره این شخص خیلی زودتراز اینها باید اشکار میشد ایشان را خیلی بزرگش کرده بودند ضربه ای که ایشان ( نجفی ) به اموزش وپرورش زدهیچ کس نمی داند جزخدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
دنیا به کام پوادارها است.بزارید خودشون خودشون را ازبین ببرند‌چهل سالمه نتونستم زن بگیرم.دیگران دوتا دوتا میگیرند.پول بیت الماله دیگه.حقوقای نجومی.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
زن نجفی یازده موبایل و سیم کارت را شکسته. من خودمو کشتم یک موبایل ارزان قیمت خریده ام. برای چی حق ما رو یک عده می برن؟
saeed
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
علی برکت الله
پاسخ ها
ر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
عالی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اعدام
ابوذر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
یعنی این زن چه میخواست بگه،به نظرم آقايان اینو بخوبی میدونن مسئله از بحث خانوادگی فراتر هست مگه آب ونونش نبود،ضعف ایمان هم میتونه دخیل باشه از قدیم گفتمد دخترتو بده به آدم معتقد چون اون اعتقاده سر بزنگاه میتونه بدرد دخترت بخور،خداوند ریشه ظلم و فساد را از این مملکت کوتاه کنه و همه عاقبت بخیر بشن...
اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اومدی با اسلحه واقعی بترسونی.!
سعید گراوند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
«اعوذ بالله من الشیطان الرجیم»
علی الهایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
چرا حکم اعدام براش صادر نمیکنید ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
داداش تازه همین دیروز جنایت رخ داده !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
خخخخخخخخخخخ
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
این اسلحه از کجا به نجفی رسیده باید بررسی شود .
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
باید بررسی شود .
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
آخر تو خانم باید زن این پیرمرد ۷۸ ساله می شدی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
خانم از هول حلیم افتاد تو دیگ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نجفی چراباش ازدواج کرده؟؟
مانی متوفّی
| United Kingdom |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
چه ربطی داره؟؟ باید از شما اجازه میگرفت؟؟!دوس داشته زنش شده ...به کسی چه؟!
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
امیدواریم قوهٔ قضائیه در اسرع وقت این قاتل را محاکمه کند و به مجازات قانونی برساند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تا حالا فساد مالی داشتن اینم فساد اخلاقی ! واقعا" اینا میخوان به درد مردم برسند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
خواهش میکنم ، التماس میکنم موقع رای دادن دقت کنید ؛ مخصوصا تهرانی ها
با زرق و برق گول نخورید تحقیق کنید از همین الان درحوزه سیاست آگاهی تون را بالا ببرید ، ظرف مدت یک ماه تبلیغات واقعا انسان نمی تونه فرد اصلح را بشناسه . بصیرت سیاسی لطفا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
می خواست عشق جدید رو تجربه کنه چشم خورد
اعدام
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
یکی از چیزهایی من از این مقاله درک کردم این بود که اقای نجفی نه با همکاران دولتی خودش و نه با مردم و و و صادق نبوده .
اینک ایشان چرا با مقتوله ازدواج کرده بود مسئله ای مربوط بخودش می باشد اما اینکه بهر دلیلی شهر دار می شود و بعد با ادعای که ۱۰۰٪ کذب بود کلان شهر تهران را با استعفای خود برای مدتی بی مسئول می گذارد به من و امثال من مربوط می شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
سلام زمانیکه نجفی دراموزش وبرورش بود دراصفهان جه زمینهایرا با ملاکین اصفهان وشهرداری اصفهان کاوبندی کردند وبرای فرهنکیان وبزشکان واستانداری ساخت زمینهای کشاورزیرانابود کرد داستانهای زیادیذارذ از بساز وبفروش وکاوبندی اموزس برورش ملاکین استانداری وو
فرشاد
|
United States
|
۰۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
باسلام و احترام‌
تورخدا زود قضاوت نکنیم ما مردم در مقامی نیستیم که زود ب قاضی بریم و قضاوت خدای نکرده نادرست کنیم
خودمون یه لحظه تصور کنیم تو اون شرایط ...
مقامات قضایی خوب کار خودشون بلد هستن و مسبب این واقعه مطمئنا ب سزای عملش خواهد رسید
ناشناس
|
France
|
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
این را اعدام کنید تا هر کسی به فکر کشتن نباش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
آقای رئیسی بسم الله ، بررسی کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
علی برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اسلحه از کجا آورده؟؟؟؟
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
وقتی حقوق های نجومی ازجایی باید تخلیه شود...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
این هم زندگی و چهره واقعی
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
عشق پیری گر بجنبد سر به رسوایی زند.......
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نجفی واقعا در دهه 70 برای معلمان محبوترین وزیربود که تا ان زمان هیچ وزیری بیشتراز ایشان برمعیشت معلمان و افزایش حقوق تاثیرگذارنبود واقعا برایش متاسفم همکارخوبی بود
ناشناس
|
France
|
۰۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
مردی که جلوی بچه مادرش را کتک بزند مرد نیست
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
سلام ایا نجفی در دادگاهی صالح محاکمه میشود دوم اینکه چرغ نجفی اسلحهذداشته سوم اینکه چرا کشته شده چهارم اینکه نجفی از چه چیزی حزاس داشته که از فاش شدن ان مجبور به کشتن شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تابلو اتو داشته ازش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
خانم استاداطلاعات سری داشت واگربرملامیشدسرخیلی هابه خطربودبهمین دلیل کشتندش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
خدا ازش نگذره قاتل رو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
قاتل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
زن اول و بچه هاش کجا هستند ؟!
رحمت
|
Sweden
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تسلیت به مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
کسی که دین واقعی نداره همین میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
شهدا رفتند تا مملکت بدست نا اهلان نیفتد .حب جاه و مقام و.زندگی اشرافگرایانه مسولین عاقبتی جز این رسوایی ها نخواهد داشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
متولد ١٣٣٠
ماه پشت ابر نمي مونه چهره واقعي
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
متاسفم خدا بیامرزد هردورا
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
اخر عاقبت حقوق نجومی
پاسخ ها
کارگر ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
من خودم حقوق نجومی می گیرم، اما هیچ وقت همچین خبط و خطایی مرتکب نمی شوم، لطفا به نجومی بگیران توهین نکنید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
چند میگیری شیطون؟
ناشناس
| Germany |
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اره والا
ناشناس
| Germany |
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اخی واقعا کارگری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
حالا چند میگیری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کارگر ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
حالا اسمم رو کارگر ایرانی گذاشتم، چون واقعا برای پولی که در میارم زحمت می کشم و عرق می ریزم و سختی می کشم، توی کویر و بیابون و جاده کار می کنم با آهن و فولاد و معدن و شمش و میلگرد سر و کار دارم.... ان شالله برای همه موقعیت های کاری خوب با درآمد حلال جور بشه، از کدّ یمین و عرق جبین درآمد نجومی داشته باشین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
نجفی بیماری قلبی داشت، علیرغم عدم‌تایید صلاحیت توسط جدی‌ترین دستگاه اطلاعاتی کشور، با اصرار روحانی شهردار تهران شد
حالا سوال اینه که مگه " میترا استاد"میخواسته چی رو افشا کنه که بخاطرش مرتکب قتل شده!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
دقیقا
ناشناس
| Germany |
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
احتمالا خواسته بگه که جدای مشکل قلبی هم داشته.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
البته چنین ازدواج هایی با توجه به شرایط سنی، اساسأ کار اشتباهی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
کسی که استعفا داده و سمتی هم دیگر نداشته چرا باید اسلحه گرم کمری همراه داشته باشد!!!؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
زورش به زن بیچاره رسیده بود آنهم با اسلحه.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
زن بیچاره؟!!!
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
اپارتمان لوکس در جای لوکس اونم برای همسر دوم،این پولا از کجا میاد
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
خدا و خودشون فقط واقعیت جریان را میدانند .پس قضاوت را به خدا بسپاریم .اینشالله برای هیچکس پیش نیاد .همه باید کنترل خشم تمرین کنیم .برای کنترل خشم باید سریع محل را ترک کنیم .دوش اب سرد بگیریم .اب بنوشیم .و با یک روان شناس صحبت کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
همسره اولش کجاست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
توی خونش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
حب الدنیا ، راس کل خطیئه
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
من متاسفانه جامعه خودمان را نیز در این چنین مسائل مقصر می دانم که درست از نخبگان خود در جای درستش مراقبت و استفاده نمی کند. واقعا" باید میزان تقصیر جامعه در شکست چنین فرد نخبه ای در زندگی خانوادگی اولش مورد سنجش قرار داد.متاسفانه سستی بنیان خانواده حتی در نخبگان جامعه نیز رسوخ کرده است.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نخبه؟
نجفی و امثال ایشون اگه نخبه بودن الان حال و روز ما این نبود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نخبه بودن دلیل بر مدیر خوب بودن نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
کشتن آدم ها چقدر راحت شده متاسفانه عده ای به خود این اجازه ی نامشروع رامی دهند باید اعدام شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
من نمیدونم این اصلاحطلبان جز درگیری و اختلاس و گرانی و پارتی بازی و ....کار دیگری هم بلدن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نمیدونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
هر دم از این باغ بری میرسد. تازه تر از تازه تری میرسد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
چه قصه ای رمانتیک بود.زندگی عاشقانه وآخرش قتل !!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
آره قبول دارم نجفی هم خیلی شبیه امیتا باچانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
نام نیک گر بماند ز آدمی # به که از او ماند پست و مقامی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
واقعا چرا ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
چرا استعفا داد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تو هم توهم داری انگار..‌!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﭘﻮﻝ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﻭ ﻧﺸﻨﺎﺧﺘﻪ ﻋﻮﺍﻗﺐ ﺧﻮﺑﯽ ﻧﺪﺍﺭد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
همینه دیگه
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
همه ما بخصوص مسئولین کشور امشب از درگاه خداوند متعال درخواست کنیم الهی العفو الهی العفو( الهی آخر و عاقبت همه ما را ختم به خیر کن. امین یا رب العالمین ).خدا از سر تقصیرات همه حتی آقای نجفی هم بگذرد چرا که خطای بزرگی انجام داده قتل یک انسانی که به هر دلیل به آقای نجفی دل بسته بود تا شاید خوشبخت شود ولی بدبخت شد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
جلوی اسلحه رو بگیرید ادم موقعی که عصبانیه یه کاری میکنه بعدا پشیمون میشه. وقتی اومده خودش رو معرفی کرده پشیمونه. اگر اسلحه نداشت شاید با یه دعوایی همه چیز تموم میشد. جلوی اسلحه رو بگیرید خیلی زیاد شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
جلوی این اسلحه ها و چاقوهارو نمیگیرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
عجب
مسافرزمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
اعدام در ملا عام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
علی برکت ا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است
معلوم شد مشکلات مملکت رو چه کسی ایجاد می کنه
نه به مدیر نالایق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
اون وقت ما از خودمون می پرسیم چرا دولت موفق نیست اگه به تعداد انگشتای دستم از این مسئول ها در صدر دولت انتخاب بشن چی میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
خدایا عاقبت بخیرمان کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
عجب .اسلحه برای چی داشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
بالاخره پنج تا گلوله یا دو تا گلوله؟
پاسخ ها
خودم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
دو تا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
دوتا خورده به خانمش سه تا به دیوار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
چه پستایی داشت و چه پستایی روحانی بهش داده بود
پاسخ ها
من
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
علی برکت الله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
باید هر چه زودتر این نجفی اعدام شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
متآسفم این از بی ایمانیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
اینکه این شخص مرتکب قتل شده است .باید توسط مراجع قضایی رسیدگی شود.حرف من این است .چرا باید مجوز حمل سلاح داشته باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اقای کارشناس کی گفته مجوز داشنه ؟ مگه هر کی سلاح تهیه کنه مجوز داره
سجاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
معلوم نیست مجوزی داشته یا نه
امیدوارم قبل از جنایت این سلاح ها توسط پلیس
کشف و ظبط بشه
ناشناس
| Germany |
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
مجوز؟!!
اینا خودشون کلمه مجوز رو تعریف میکنن.
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر