کد خبر: ۶۹۵۳۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
کد خبر : ۶۹۵۳۸۰۱
بهره‌مند در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی و قنادی از ثبات قیمت شیرینی در آستانه عید سعید فطر خبر داد.

روز/ افزایش قیمتی برای عید سعید فطر نداریم/ شیرین‌تر ۲۶ هزار تومانعلی بهره‌مند رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی و قنادی در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره افزایش یا کاهش قیمت شیرینی در عید سعید فطر گفت: اعضای اتحادیه در روز عید سعید فطر، آمادگی لازم برای عرضه شیرینی با نرخ‌های مصوب قبلی را دارند و اتحادیه هیچگونه برنامه‌ای برای افزایش قیمت‌ ندارد.


بیشتر بخوانید: قنادان، مقهور رکود بازار/ بررسی دلایل کسادیِ کسب و کارِ شیرینی فروشان 


رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی و قنادی در ادامه درباره قیمت شیرینی‌های پرمصرف در بازار افزود: شیرینی تر ۲۶ هزار تومان، شیرینی زبان ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان، شیرینی پاپیون ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان، شیرینی برنجی ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان، دانمارکی ۲۱ هزار تومان، کیک یزدی ۱۵ هزار تومان است.

بهره مند با اشاره به کیفیت بالای شیرینی های ایرانی و شهرت خاص آن در جهان،  تصریح کرد: این صنف از دیرباز از رونق خاصی برخوردار بوده و چه در بخش سنتی و چه در ارتباط با شیرین هایی که بصورت امروزی و صنعتی عرضه می شوند، از اِقبال خاصی در میان جامعه مصرف کننده برخوردار بوده است.

رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی و قنادی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند به سامانه ۱۲۴ و یا با شماره اتحادیه ۶۶۹۴۴۴۹۹ تماس بگیرند.

بهره‌مند در ادامه تصریح کرد: در سرتاسر کشور تمام قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها تحت نظارت و بازرسی بهداشتی و قیمتی مستمر سازمان تعزیرات، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بازرگانی، اصناف کشور و اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان قرار دارند.

رئیس اتحادیه دارندگان شیرینی فروشی گفت: شیرینی از سال‌های گذشته در بین مردم از رونق خاصی برخوردار بوده و شاید به تعبیر برخی قنادان، دلایل اصلی این رونق به کیفیت شیرینی‌های ایرانی و ذائقه ایرانیان و تمایل بالای آن‌ها به استفاده از شیرینی بر می‌گردد.

انتهای پیام/

قیمت شیرینی پاپیون ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر