کد خبر: ۶۹۵۸۲۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
حجت‌الاسلام محمدحسنی:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: بیداری اسلامی و بصیرت در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در ملت های مسلمان منطقه و آزادیخواهان جهان بوجود آمده است.

جبهه مقاومت تنها منحصر به مسلمانان نیستبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  حجت‌الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه ۱۵ خرداد سال ۴۲ نقطه عطف انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی از سال ۴۲ آغاز و فراگیر شد و همه سلایق را با خود همراه کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه انقلاب اسلامی در سال ۵۷ به کمال رسید، ادامه داد: ۱۵ خرداد ۴۲ آغاز تحولی دینی در میهن اسلامی بود.

محمد حسنی با بیان اینکه هر قدرتی که بر خلاف فطرت صحیح انسانی باشد قطعا فرو می ریزد، افزود: مبانی حکومت شوروی سابق برخلاف فطرت انسانی بود و از هم فروپاشید و این شامل حکومت غرب نیز می باشد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه اکثریت برنامه های لیبرالیسم غرب مخالف فطرت صحیح انسان ها است، تصریح کرد: غربی ها همان راه اشتباه شوروی سابق را می روند و فرو خواهند پاشید.

محمد حسنی با اشاره به پیش بینی امام راحل درباره سقوط نظام داس و چکش گفت: این نتیجه تقوای امام راحل بود که خداوند متعال توفیق تشخیص حق از باطل و پیش بینی امور را به بندگان صالح و با تقوا می دهد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه امام راحل مجسمه تقوا و تندیس عشق به خدا بود، خاطر نشان کرد: خداوند متعال این دید را به ایشان داده بود که می توانست حوادث را به راحتی پیش بینی کند.

محمد حسنی با بیان اینکه مقاومت میوه شجره طیبه و فرزند انقلاب است، افزود: انقلاب خواستگاه پیدایش جبهه مقاومت است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه جبهه مقاومت تنها منحصر به مسلمانان نیست، اضافه کرد: بیداری اسلامی و بصیرت در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در ملت های مسلمان منطقه و آزادیخواهان جهان بوجود آمده است.

محمد حسنی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب بیداری مسلمانان و انسان های ازادیخواه شد، ادامه داد: جبهه مقاومت از مظلومان طرفداری می کند و جایگاه بسیار بالایی در بین آزادیخواهان جهان دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه انسان بیدار هیچ گاه زیر بار ظلم نمی رود، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی با بالا آوردن سطح بصیرت و آگاهی ملت ها نسبت به حقوق اولیه خودشان در برابر استکبار، منجر به شکل گیری مقاومت اسلامی انسانی شده و این تازه اول کار است و تا تحقق کامل آرمان های اسلامی - انسانی ادامه خواهد یافت.

محمد حسنی در پایان گفت: در چند سال آینده خواهیم دید که جبهه مقاومت معادلات مستکبرین جهانی و منطقه ای را به موزه تاریخ سپرده و معادلات جدیدی را به صحنه خواهد آورد که در آن حقوق مستضعفان مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت  و اکنون نشانه های غلبه مستضعفین و مظلومین عالم بر مستکبرین و ظالمین را بیش از پیش می بینیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر