کد خبر: ۶۹۵۹۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

بازیکن تیم سپاهان اصفهان گفت: وضعیت داوری در فوتبال بانوان نسبت به سال‌های گذشته هیچ پیشرفتی نداشته است.

روزبهان: داوری‌ها در فوتبال بانوان افتضاح استشقایق روزبهان خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بازیکن تیم سپاهان اصفهان در گفتگو با اظهار داشت: جذابیت بازی‌ها در لیگ بانوان نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت خوبی داشته است و تیم‌های بهتری در لیگ امسال بازی می‌کردند، به طوری که ۶ تیم بالای جدول از کیفیت بالایی برخوردار بودند و حتی تیم‌های پائین جدولی هم در بازی با تیم‌های قدرتمند لیگ می‌جنگیدند و تا آخرین لحظه از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نمی‌شدند.

او تصریح کرد: هر چند کیفیت بازی‌ها در لیگ بالا رفته است، اما داوری‌ها تعریفی نداشته است تا جایی که حتی در برخی از بازی‌ها شاهد داوری‌های افتضاحی هم بودیم امیدوارم هر چه زودتر به مسائل این حوزه رسیدگی شود. در چند بازی به قدری کیفیت سطح داوران پائین بود که بازیکنان از کوره در می‌رفتند.

امکانات خوبی در سپاهان داریم

روزبهان افزود: باشگاه سپاهان امکانات خوبی را برای بازیکنان و تیم بانوان فراهم آورده است و حتی ۷۰ در صد از قرارداد‌ها پرداخت شده اند و ۳۰ درصد مابقی را هم قرار است تا پایان لیگ بدهند، تیم ما وضعیت مساعدی دارد، اما برخی تیم‌ها مشکلات مالی بسیاری دارند و یک دلیلش هم تعداد کم حامیان مالی در بخش بانوان است که فشار زیادی بر روی تیم‌ها وارد می‌کند.

پتانسیل لژیونر شدن داریم

بازیکن تیم سپاهان اصفهان در ادامه گفت: دختران ما پتانسیل زیادی برای لژیونر شدند دارند، اما در بازی‌های بین المللی که تیم ملی ایران شرکت می‌کند و مربوط به بازی‌های آسیایی می‌شود، تماشاگران زیادی نمی‌آیند که بخواهند بازیکنان را انتخاب کنند، اما در مسابقات جام جهانی بانوان که هم اکنون در فرانسه در حال برگزاری است بازیکنان زیادی شناخته و برای بازی در لیگ‌های مختلف دنیا دعوت می‌شوند.

برگزاری جام حذفی هزینه بالایی دارد

روزبهان ادامه داد: در لیگ بانوان مسابقات جام حذفی برگزار نمی‌شود زیرا هزینه بالایی دارد و تیم‌ها برای سفر از یک شهر به شهر دیگر نمی‌توانند از پس مخارج آن بربیایند.


بیشتر بخوانید:

ناظمی: طبق قانون با متخلفان مسابقه ذوب آهن و شهرداری سیرجان برخورد می‌کنیم

خراسانی: سیرجانی‌ها زمین فوتبال را با رینگ کشتی اشتباه گرفته بودند

قرار دستور موقت برای بازیکنان فوتبال بانوان


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر