کد خبر: ۶۹۶۲۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
کد خبر : ۶۹۶۲۷۳۲
طی پیامی مطرح شد؛

سفیر کشورمان در لندن گفت: بررسی‌ها نشان داده است که فردی به نام «حشمت علوی» وجود خارجی ندارد.

واکنش بعیدی نژاد به هویتی جعلی به نام حشمت علوی در توئیتربه گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حمید بعیدی نژاد سفیر کشورمان در لندن در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: بعد از تلاش منتقدین رسانه‌ای در افشای هویت ساختگی شخصی بنام حشمت علوی که مرتب در رسانه‌های متعدد آمریکایی به ویژه فوربز مقاله می‌نوشت، توئیتر این حساب را به تعلیق در آورده است.
 
حمید بعیدی نژاد در این باره نوشت: بررسی‌ها نشان داده است که چنین فردی وجود خارجی ندارد و این حساب توسط سازمان منافقین از آلبانی اداره می‌شد.
 
وی افزود: منافقین امروزه عملیات نظامی خود را در مسیر جنگ رسانه‌ای تعریف کرده اند و هزاران نیروی این سازمان با قوی‌ترین امکانات رسانه‌ای که آمریکا و اسرائیل در اختیار این سازمان در آلبانی قرار داده است روزانه به نشر هزاران توئیت و دیگر مطالب در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند که هدف آنان براندازی و در همین چارچوب پروژه‌ی نا امید ساختن جامعه ایران می‌باشد.
 
بعیدی نژاد با بیان اینکه این مطالب همه به نام اشخاص ساختگی صورت می‌گیرند که وجود خارجی ندارند نوشت: یکی از وظایف ثابت این افراد ساختگی، حمله به حساب‌های شخصی شبکه‌های اجتماعی مسئولین است که با وارد آوردن شدیدترین تهمت‌ها و الفاظ زشت، سعی می‌کنند به مردمی که به این صفحات متعلق به مسئولین نظام مراجعه کنند القاء نمایند که مردم هیچ اعتمادی به مسئولین و آینده کشور ندارند.
 
واکنش بعیدی نژاد به هویتی جعلی به نام حشمت علوی در توئیتر

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
یک سوت میتوانستند ماهیت خبیث این مزدور اجاره ای را پیدا و افشا کنند .ولی چونکه حرفی میزده که اونها میخواستند بشنوند .به اینخاطر سکوت کرده اند .پستی و نامردی هم اندازه داره .خدایا چه دجالهایی بوجود اورده ای .نابودشون کن .فرعونهای زمان را
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر