کد خبر: ۶۹۶۵۶۶۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶

آیت الله اعرافی با حضور در منزل طلبه شهید حجت الاسلام قاسمی،با خانواده این شهید روحانی دیدار و گفت و گو کرد.

ادای احترام مدیر حوزه های علمیه کشور به طلبه شهید همدانیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛ آیت الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه کشور، شب چهارشنبه با حضور در منزل طلبه شهید حجت الاسلام مصطفی قاسمی، با خانواده این شهید روحانی دیدار و گفت و گو کرد.

وی با تبریک و تسلیت به خانواده شهید قاسمی گفت: روحانیت بار‌ها ثابت کرده است که در دفاع از آرمان‌های والای اسلام و انقلاب اسلامی پیشرو بوده و در حوادث گوناگون در کنار ملت با تمام وجود حضور داشته است.

وی با تاکید بر این که مدیران حوزه باید در کنار خانواده شهید قاسمی حضور داشته باشند، خاطر نشان کرد: پس از شهادت این شهید عزیز خانواده ایشان نباید دغدغه‌ای در زمینه گذران زندگی داشته باشند، چرا که شهید قاسمی در راه انقلاب و اسلام جان خود را از دست داده است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به روند تکمیل پرونده شهادت طلبه همدانی در بنیاد شهید، بیان داشت: حضرت آقا در سخنرانی خود نیز هنگامی که در مورد شهید قاسمی صحبت کردند، ایشان را با عنوان شهید یاد کردند.

وی با تشکر از تلاش‌های آیت الله موسوی اصفهانی مدیر حوزه استان همدان در رسیدگی به خانواده شهید قاسمی، بیان داشت: علاوه بر آیت الله موسوی، ما نیز برای رفع مشکلات در کنار شما خواهیم بود.

آیت الله اعرافی در پایان با اشاره به لزوم توجه به فرزندان شهید قاسمی، یادآور شد: باید روحیات فرزندان شهید، خصوصا فرزند کوچک ایشان که وابستگی زیادی به شهید داشتند مورد توجه ویژه قرار گیرد.

لازم به یادآوری است، در این دیدار آیت الله موسوی اصفهانی، مدیر حوزه علمیه همدان، حجت الاسلام والمسلمین رجایی، مسئول دفتر برنامه ریزی و نظارت حوزه‌های علمیه کشور و تعدادی دیگر از مسئولان حوزوی حضور داشتند.

انتهای پیام/ش

دیدار آیت الله اعرافی با خانواده طلبه شهید همدانی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر