کد خبر: ۶۹۶۵۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
کد خبر : ۶۹۶۵۶۹۰

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران روابط عمومی باید شالوده اصلی دستگاه‌های اجرایی باشند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در نهمین همایش تجلیل از روابط عمومی‌های برتر استان با بیان اینکه مدیران روابط عمومی باید افرادی ثابت باشند و تا حد ممکن تغییر نکنند، از مسئولان دستگاه‌های اجرایی خواست: مدرن‌ترین تجهیزات را در اختیار روابط عمومی‌ها قرار دهند.

وی افزود: مدیران روابط عمومی در دستگاه‌های اجرایی باید بهترین، امین‌ترین و نزدیک‌ترین افراد به مدیرکل و همچنین شالوده اصلی سازمان باشند.

عباسی اضافه کرد: روابط عمومی‌ها می‌توانند با ارتقای کمی و کیفی ارتباط بین مسئولان دستگاه‌های اجرایی و مردم در راستای بهبود امور تلاش کنند.

وی اظهار داشت: مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی باید بر عملکرد سازمان شامل بودجه، توانمندی ها، نیروی انسانی، مشکلات، توقعات ارباب رجوع، اطلاع رسانی و امور دیگر مرتبط با حیطه کاری خود اشرافیت کامل داشته باشند.

عباسی، مدیر روابط عمومی در هر کدام از دستگاه‌های اجرایی را به عنوان چشم، زبان و پوشش مدیرکل مربوطه قلمداد کرد.

وی تاکید کرد: بسیاری افراد کاغذ بازی اداری، تسهیلات بانکی، سهل انگاری برخی مدیران، کمبود اعتبارات و زیاد بودن قوانین را جزو مشکلات کشور می‌دانند و این در حالی است که استکبار جهانی با برنامه ریزی‌هایی در خارج از مرز‌ها به دنبال ایجاد اشکال در روند واردات و صادرات و سایر امور مرتبط با توسعه ایران هستند.

عباسی افزود: بزودی نشست هم اندیشی استاندار با مدیران کل و مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری برگزار و در خصوص چگونگی ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها تبادل نظر خواهد شد.

انتهای پیام/خ

نهمین همایش تجلیل از روابط عمومی‌های برتر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر