کد خبر: ۶۹۶۶۴۱۰
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۶
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در قم مطرح کرد؛

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت:اگر هیئت بتواند جوانان را به عرصه بیاورد،قطعا ماندگاری انقلاب را تضمین کرده است.

هیئت رزمندگان نباید از پرورش جوانان غافل شود/بودجه ای برای هیئت‌ها در نظر گرفته نشده استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛حجت‌الاسلام قمی،رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در همایش مدیران هیئت رزمندگان اسلام که در مجتمع فرهنگی و آموزشی عمار برگزار شد، گفت: هیئت رزمندگان نباید از پرورش جوانان غافل شود البته در این زمینه کار‌هایی انجام شده است، اما بیش از این لازم است.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت هیئت‌های مذهبی افزود: اگر هیئت بتواند جوانان را به عرصه بیاورد، قطعا ماندگاری انقلاب اسلامی را تضمین کرده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه کار فرهنگی را بیش از پیش در تحولات اخیر سازمان تبلیغات در نظر داریم، بیان کرد:مجموعه‌های فرهنگی مانند هیئت رزمندگان اسلام باید داد و ستد با سازمان تبلیغات اسلامی داشته باشند.

قمی با اشاره به اهمیت انقلاب اسلامی و لزوم حرکت در مسیر آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ادامه داد: امام خمینی (ره) ما را از آن نقطه‌ای که سفیر انگلستان برای شاه مملکت و انتخاب وی تصمیم گیری می‌کرد به اینجا رساند و مقام معظم رهبری فرمودند توفیق امام بود که مردم و جوانان را به صحنه آورد و نشان دادند این سبک زندگی یک رویا نیست.

وی با بیان اینکه علت موفقیت امام خمینی (ره) طبق صحبت مقام معظم رهبری نصرت الهی بود که شامل حال این بنده خدا شد، تصریح کرد: نصرت الهی شامل حال کسی می‌شود که دیگران را نصرت کند، امام خمینی (ره) به وعده خدا ایمان داشتند و عمل مجاهدانه داشتند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به تامین بودجه برای هیئت‌ها خاطرنشان کرد: در بودجه سازمان تبلیغات متاسفانه درصدی برای حمایت از هیئت‌ها در نظر گرفته نشده است.

انتهای پیام/ش

برگزاری همایش مدیران هیئت رزمندگان اسلام در قم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر