کد خبر: ۶۹۶۶۹۷۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴

شهردارکاشان گفت:با اجرای این طرح در پایان هر هفته افتتاح یک پروژه توسط شهرداری کاشان انجام می‌شود و تا هفت هفته ادامه دارد.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سعید ابریشمی راد شهردار کاشان امروز در حاشیه افتتاح و بهره برداری از سالن ورزشی شهدای غواص لتحر کاشان در جمع خبرنگاران ضمن تقدیر از اقدامات مردمی منطقه لتحر اظهار داشت: شهرداری تهران تلاش زیادی داشت تا از یک نهاد خدماتی صرف به یک نهاد اجتماعی تبدیل شود به نحوی که مدیریت شهر توسط مردم انجام شود و در همین راستا ساز و کار‌های آن نیز پیش بینی شد، اما ین امر محقق نشد در حالی که مدیریت مشارکتی به عینه در کاشان محقق شده است.

وی سالن شهدای غواص لتحر کاشان را نمونه‌ای بارز از مشارکت‌های مردمی در امور شهری دانست و افزود: مردم منطقه لتحر کاشان سهم عمده و شهرداری سهم اندکی در در بهره برداری از این سالن ورزشی داشته است.

شهردار کاشان ضمن اشاره به اجرای طرح چلچراغ توسعه در کاشان ابراز داشت: با اجرای این طرح در پایان هر هفته افتتاح یک پروژه توسط شهرداری کاشان انجام می‌شود و تا هفت هفته ادامه دارد و امید است با بهره برداری از این پروژه خدمات مضاعفی ارائه شود و بر همین اساس باید از کوچک‌ترین فرصت‌ها استفاده کرد.

همچنین رئیس شورای شهر کاشان با بیان اینکه از برکات شهدا و جانبازان این اقتدار نظام جمهوری اسلامی حاصل شده است، اظهار داشت: در دوره چهارم شورای اسلامی این سالن واقع در منطقه لتحر کاشان کلنگ زنی شد و امروز به بهره برداری رسید تا مردم این منطقه از کاشان بتوانند از امکانات بیشتر ورزشی بهره‌مند شوند.


علی رسول زاده با بیان اینکه به هر اندازه اقدامات فرهنگی و ورزشی در منطقه لتحر کاشان انجام بدهیم، شایسته است، افزود: ما در آینده نزدیک شاهد رفع مشکلات این منطقه خواهیم بود چراکه مردم این منطقه یار انقلاب و همراه نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند و این مهم را در طول انقلاب نشان داده اند.

انتهای پیام/م

 

بهره برداری از سالن ورزشی شهدای غواص لتحر کاشان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر