کد خبر: ۶۹۶۷۳۵۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت:مرحله دوم طرح نمایشگاه بزرگ اصفهان را با افزایش سرمایه شرکت یا مشارکت بخش خصوصی اجرا خواهد شد.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علی یارمحمدیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان اظهارکرد: پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان نخستین شهرک نمایشگاهی کشور خواهد بود که می‌تواند در خاورمیانه به عنوان بهترین مکان نمایشگاهی مطرح شود.

وی افزود: تمامی اصول علمی و استاندارد‌های به‌روز را در ساخت و تکمیل پروژه نمایشگاه بین‌المللی بزرگ استان اصفهان به کار گرفته‌ایم.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از تسویه‌حساب با اکثر پیمانکاران این پروژه خبر داد و گفت: پرداخت مطالبات پیمانکاران این پروژه به روز شده و برنامه ریزی برای آغاز مراحل نهایی تکمیل پروژه نیز انجام گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه فاز دوم پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان را با افزایش سرمایه شرکت یا مشارکت بخش خصوصی اجرا خواهیم کرد، گفت: در فاز دوم هشت سالن جدید نمایشگاهی ایجاد می‌شود که در این صورت متراژ نمایشگاه چند برابر افزایش می‌یابد؛ در این صورت نمایشگاه اصفهان به نخستین شهرک نمایشگاهی کشور تبدیل خواهد شد.

یارمحمدیان با بیان اینکه در طول سال گذشته ۴۹ نمایشگاه در اصفهان برگزار شد، افزود: امسال نیز شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برنامه‌ریزی برای برگزاری ۵۱ عنوان نمایشگاه را انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان با آخرین مدل نمایشگاهی جهان که منطبق با تکنولوژی‌های روز دنیا و طراحی نمایشگاه‌های مونیخ آلمان، دوبی و هانوفر بوده، همخوانی دارد.

انتهای پیام/م

 

صحبتهای مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در نمایشگاه بزرگ اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر