کد خبر: ۶۹۶۷۷۲۱
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، بیش از چهار هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی جدید از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال و کاریابی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان تا پایان امسال ایجاد می‌شود.

برنامه ریزی کمیته امداد برای ایجاد ۴۵۰۰ فرصت شغلی جدید برای مددجویان زنجانیبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در این دیدار، گفت: از اولویت‌های اصلی کمیته امداد استان زنجان در سال «رونق تولید» در کنار مردمی کردن فرآیند فقر زدایی، توسعه فعالیت‌های اشتغالزایی این نهاد برای مددجویان تحت حمایت است.

وی ادامه داد: با همین رویکرد و برنامه ریزی‌های انجام شده، بیش از چهار هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی جدید از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال و کاریابی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان تا پایان امسال ایجاد می‌شود.

صفری با بیان اینکه فعالیت‌های اشتغالزایی کمیته امداد با راهبرد توانمندسازی و استقلال اقتصادی و معیشتی گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد انجام می‌شود، افزود: با همین نگاه جشن توانمندی و خودکفایی دو هزار و ۳۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته برگزار و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند.

وی در ادامه به توسعه فعالیت‌های کمیته امداد استان زنجان در حوزه مشارکت‌های مردمی از طریق ایجاد و توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های مراکز نیکوکاری اشاره کرد و افزود: تلاش می‌کنیم با توسعه فعالیت‌های مراکز نیکوکاری فرآیند فقر زدایی اجتماع محور شده و زمینه مشارکت بیشتر خیران در برنامه‌های اجرایی ان نهاد فراهم شود.

ایوب بیگدلی فرماندار شهرستان خدابنده نیز دراین دیدار با اشاره به اینکه از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی محرومیت زدایی، کاهش فاصله طبقاتی و توسعه متوازن در بخش‌های مختلف است، گفت: خدمات کمیته امداد استان زنجان در حوزه توانمندسازی و محرومیت زدایی در شرایط اقتصادی موجود به ویژه در حوزه اشتغال بسیار ارزشمند است.

وی با قدردانی از تلاش‌های این نهاد در حوزه محرومیت زدایی، افزود: از ویژگی‌های مهم مدیریتی کمیته امداد استان پاسخگویی به موقع و مناسب به مراجعین به این نهاد بوده و این رویکرد قابل تقدیر است.

انتهای پیام/ن
 

توسعه فعالیت‌های کمیته امداد استان زنجان در حوزه مشارکت‌های مردمی

 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر