کد خبر: ۶۹۶۷۷۳۶
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

بیست‌وهفتمین درس سمینار سالیانه گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی شیراز با عنوان تازه‌های جراحی‌های "رفراکتیو" در شیراز برگزار شد.

برگزاری سمینار سالیانه گروه چشم‌پزشکی در شیرازبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمدرضا طالب‌نژاد رئیس بیست و هفتمین درس گروهی سالیانه گروه چشم‌پزشکی با بیان اینکه این سمینار در راستای تقویت پیوند‌های عمیق بین تمامی مراکز چشم‌پزشکی کشور برگزار شده است، گفت: بخش مهمی از توسعه دانش و فرآیند‌های جدید در چشم پزشکان ایران را مرهون تلاش متخصصان و پژوهشگران به همراه نوآوری اساتید جوان هستیم و در این راستا شیراز به‌عنوان یکی ازقطب‌های چشم‌پزشکی کشور معرفی‌شده است.

وی افزود: شرکت‌کنندگان در این همایش علمی با آخرین روش‌ها و تجربیات راهبردی و عملی در تشخیص، درمان و پیشگیری از عوارض احتمالی در جراحی‌های رفراکتیو آشنا می‌شوند.

طالب نژاد ادامه داد: در این سمینار ۶۰ سخنران و ۴۰۰ شرکت‌کننده از سراسر دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و یک سخنران از کشور سوئیس حضور دارند.

وی بیان کرد: در حاشیه این سمینار سه روزه، پنجمین سمینار گروه جراحی «کاتارکت و رفراکتیو» برگزار و شرکت‌های تجاری در قالب ۳۰ غرفه آخرین دستگاه‌های چشم مربوط به جراحی عیوب انکساری را در معرض دید عموم قرار دادند.

طالب نژاد تصریح کرد: سالانه بیش از ۱۵ هزار عمل جراحی چشم در بیمارستان خلیلی شیراز به‌ویژه برای بیماران داخلی و بیمارانی از کشور‌های حوزه خلیج‌فارس، کویت، قطر عراق انجام می‌شود که فارس را به‌عنوان استان توریسم درمانی کشور و منطقه معرفی کرده است.

وی، از چاپ کتاب و لوح فشرده سخنرانی‌های اساتید شرکت‌کننده در این سمینار خبر داد و افزود: ارائه آخرین دستاورد‌های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی در قالب سخنرانی به‌صورت کتاب و لوح فشرده در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/م

سمینار سالیانه گروه چشم‌پزشکی در شیراز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر