کد خبر: ۶۹۶۷۹۸۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

استاندار مازندران گفت: روند ساخت و مرمت مسجد جامع ساری با قوت تداوم می‌یابد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، احمد حسین زادگان استاندار مازندران پس از بازدید از روند ساخت و مرمت مسجد جامع ساری، گفت: روند ساخت و بازسازی این مسجد که با اهتمام دستگاه‌های متولی و حمایت مجموعه استان به پیش رفته است، تا اتمام این پروژه با جدیت تداوم خواهد داشت. ‎

وی افزود: در خصوص فرآیند تامین اعتبارات لازم برای تسریع در اتمام باقیمانده کار، بحث و بررسی‌ها صورت گرفت و راهکار‌های لازم اتخاذ شد.

حسین زادگان با اشاره به اینکه مسجد جامع ساری یک اثر تاریخی، میراثی است که مردم ساری و استان به آن دلبستگی دارند و در ۴ دهه اخیر حضور نیرو‌های انقلاب در این مکان معنوی نیز بسیار خاطره انگیز است، گفت: روند ساخت و بازسازی این مسجد که با اهتمام دستگاه‌های متولی به پیش رفته است، تا اتمام این پروژه با جدیت تداوم خواهد داشت.

استاندار مازندران با بیان این که با تحقق تعهدات دستگاه‌های متولی و با کمک و جلب اعتبارات دولتی و در صورت لزوم اعتبارات استانی و شهرستانی کار را با قوت ادامه می‌دهیم، افزود: فقط ۲۰ درصد از کار پروژه مسجد جامع ساری باقی مانده است و در این مسیر، همه حمایت و کمک مجموعه استانی و با پیگیری‌های صورت گرفته و در حال انجام، حمایت‌های ملی  پشت سر این پروژه است.

حسین زادگان با اشاره به اینکه دستگاه‌های مسئول و متعهد در خصوص بقای مانده کار این مسجد بیش از پیش اهتمام کنند، گفت: این کار مهم تاکنون با همت به پیش رفته است و نباید بهیچ وجه متوقف شود تا در چند ماه آینده به افتتاح برسد.

در این جلسه که معاون عمرانی استاندار مازندران، فرماندار ساری، شهردار مرکز استان و برخی مدیران ستادی استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان نیز حضور داشتند، تصمیمات لازم برای سرعت بخشی به اتمام کار ساخت و مرمت و نوسازی مسجد جامع ساری اتخاذ شد.   

انتهای پیام/ م

برنامه ریزی دقیق برای مرمت مسجد جامع ساری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر