کد خبر: ۶۹۶۸۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
کد خبر : ۶۹۶۸۴۸۸

درست است که هیچ کس کامل نیست، همانطور که ما نیستیم، اما برخی از رفتار‌ها در آقایان به گونه‌ای هستند که در آینده دردسرساز می‌شوند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر شما در مدت آشنایی تان با مردی برای ازدواج ، رفتار‌های زیر را در او دیدید، بهتر است که دور او را خط بکشید، زیرا رابطه تان آخر و عاقبت خوشی نخواهد داشت.

به مردانی با این خصوصیات اخلاقی، دل نبندید

بی مسئولیت

مردی که تمام کارهایش را دقیقه نود انجام می‌دهد، مرد ایده آلی برای شما نخواهد بود. فردی که همیشه قبض هایش را دقیقه نود پرداخت می‌کند، سر قرار با شما دیر می‌رسد یا این که همیشه عجله دارد، نمی‌تواند مرد ایده آلی برای شما باشد از این رو که او شما را هم مانند دیگر وظایف اش در اولویت‌های آخر قرار می‌دهد. در واقع این فرد مسئولیت پذیر نیست و با این رفتارهایش تنها شما را نیز آزار می‌دهد.

این فرد همان شخصی ست که به شما قول می‌دهد تا برای سالگرد ازدواج تان فلان هدیه را بخرد یا این که یک میهمانی برایتان ترتیب دهد، اما زمان موعود که فرا می‌رسد، زیر قولش می‌زند و برای آن هزار بهانه می‌آورد. آیا این رفتار‌ها روی مخ شما نخواهد بود؟ اگر پاسخ شما مثبت است، بهتر است که دور این مرد‌ها را خط بکشید.

یک جنتلمن بی عیب و نقص

مرد‌هایی که تظاهر می‌کنند یک جنتلمن واقع هستند، در واقع چیزی را از شما پنهان می‌کنند. همانطور که شما می‌دانید، هیچ کس کامل نیست، از این رو یک فردی که هیچ نقطه ضعف و ایرادی ندارد، کمی غیرواقعی به نظر می‌رسد.

اگر با مردی مواجه شدید که هیچوقت شما را عصبانی نمی‌کند، همیشه بهترین حرف‌ها را در بهترین زمان ممکن می‌زند و به بیان دیگر حرف ندارد، باید از او بترسید. مردی که چنین شخصیتی دارند، کمی خطرناک اند، از این رو که شما خیلی زود شیفته منش او می‌شوید و قبل از این که واقعیت را ببینید، خودتان را در دام عاشقی اسیر کرده اید و حتی زمانی که واقعیت را بفهمید، توان جدا شدن از او را ندارید. یادتان باشد که هیچکس کامل نیست، پس به دنبال فردی باشید که واقعیت داشته باشد، نه آن‌هایی که تنها تظاهر به کامل بودن می‌کنند.

بلاتکلیف

دسته‌ای دیگر از مردان هستند که باید به شدت از آن‌ها دوری کنید، در غیر این صورت عمرتان می‌گذرد، بی آنکه رابطه تان سرانجامی داشته باشد. این دسته از مردان همان‌هایی هستند که شما را وسط زمین و آسمان نگه می‌دارند. آن‌ها از یک طرف به شما امید می‌دهند و از طرف دیگر، طوری برخورد می‌کنند که شما اعتماد به نفس تان در رابطه را از دست می‌دهید. در واقع شما در ارتباط با این مدل مردان، نمی‌دانید که در چه موقعیتی از رابطه قرار دارید. آیا رابطه شما جدی است ؟ او شما را به دوستان اش معرفی نمی‌کند، اما از رفتارهایش متوجه می‌شوید که به شما علاقه دارد.

انتظار برای رسیدن به یک نتیجه در این نوع رابطه، فایده‌ای ندارد. از این رو بهتر است زمانی که رفتار‌های متناقض را از طرف مقابل تان دیدید، خیلی زود رابطه تان را به اتمام برسانید.

عاشق پیشه

دل بستن به مردان عاشق پیشه هم خطرات خود را دارد. این مدل مردان خیلی زود رابطه با شما را آغاز می‌کنند و خیلی زود هم می‌خواهند آن را پیش ببرند، آن‌ها خیلی زود به شما «دوستت دارم» می‌گویند و از شما هم انتظاری متقابل دارند. اگرچه این همان شرایطی ست که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدید، اما او نه تنها با شما، که با هر شخص دیگری این رفتار را خواهد داشت. در واقع او از این ترفند استفاده می‌کند تا شما را هر چه سریع‌تر به سمت خود بکشاند، اما آیا این رفتار‌های او همیشگی خواهد بود؟ خیر. پس از مدتی، یعنی زمانی که شما عاشق اش شدید، خواهید دید که رفتار‌های او از این رو به آن می‌شود و عشق جایش را به خشونت، حسادت و تعصب بیجا می‌دهد.

پنهان کار

مردان پنهان کار گزینه خوبی برای  نیستند. خوشبختانه یا متاسفانه، زنان حس ششم قوی دارند و خیلی سریع می‌فهمند که طرف مقابل شان با آن‌ها صادق است یا نه، اگر احساس می‌کنید که طرف مقابل تان چیزی را از شما پنهان می‌کند، از او سوال کنید و اگر باز هم جواب سر بالا از طرف مقابل تان شنیدید، بهتر است که هر چه سریع‌تر دور او را خط بکشید. ما پیشنهاد نمی‌کنیم که گوشی او را چک کنید یا این که هر رفتار او را زیر ذره بین قرار دهید، اما طوری هم تظاهر نکنید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. از او بخواهید که خیلی واضح و روشن جواب سوال هایتان را بدهد تا شما را از این شک بیرون آورد، اگر باز هم به نتیجه نرسیدید، بدانید که با این مرد آینده‌ای نخواهید داشت.

دروغگو

حتما نباید منتظر بمانید تا مرد زندگی تان به شما خیانت کند و سپس دروغ بگوید، هر دروغی که از او می‌شنوید، زنگ خطری برای رابطه تان است. به عنوان مثال او به شما گفته که در بهترین دانشگاه درس خوانده، اما بعد‌ها متوجه می‌شوید که چنین نبوده است. شاید در این شرایط فکر کنید که او برای این که روی شما تاثیر مثبتی بگذارد، این حرف را زده و قابل بخشش است، اما واقعیت چیز دیگری است. همین دروغ‌های گاه و بیگاه او به تدریج تبدیل به دروغ‌های بزرگ‌تر و دائمی می‌شوند. آن زمانی که دیگر کاری از دست شما ساخته نیست.

خیانتکار

مردان خیانتکار یکی از خطرناک‌ترین افرادی هستند که باید با احتیاط در کنار آن‌ها قدم بردارید. اگر وارد رابطه‌ای شده اید و فهمیدید که مرد زندگی تان روی به فردی خیانت کرده، در مورد زمان آن اتفاق از او سوال کنید. اگر این اتفاق مربوط به سال‌های دور است، مثلا زمانی که او دبیرستان بوده، می‌توانید به رابطه تان ادامه دهید، به شرط این که محتاط باشید، اما اگر او در ۳ سال اخیر خیانت کرده، بهتر است که از همان ابتدا عقب بکشید، در غیر این صورت او این بلا را سر شما نیز خواهد آورد.

تعصبی و حسود

شاید در ابتدای رابطه غیرتی بودن مرد زندگی تان برای شما جذاب باشد، اما رفته رفته می‌تواند زندگی را به کام شما تلخ می‌کند. البته همه ما، زمانی که فردی را بیش از اندازه دوست داریم، نسبت به او حساس می‌شوید، اما اگر این احساس شدت یابد، می‌تواند رابطه تان را به نابودی بکشاند. در ارتباط با این مردان، این شمایید که باید همیشه خودتان را ثابت کنید و به او نشان دهید که صادق اید و خطایی از شما سر نمی‌زند. حتی اگر تلاش کنید، باز هم به نتیجه نمی‌رسید، زیرا حسادت بخشی از شخصیت او شده که تغییر آن نیز غیر ممکن است؛ بنابراین اجازه ندهید که افسار زندگی شما را فرد دیگری با حساسیت‌های بی جا به دست گیرد. غیرتی بودن نشان دهنده بی اعتمادی او به شماست و رابطه‌ای که بر پایه بی اعتمادی بنا شود، پایدار نخواهد بود.

کودک

مردانی که رفتار‌های بچه گانه دارند، گزینه‌های خوبی برای شما نیستند. آیا شما دوست دارید که با یک بچه سروکله بزنید؟ اگر مردی که در مقابل تان است نمی‌تواند کاری که شما به او محول کرده اید را انجام دهد، رخت هایش را خودش بشوید و ۳ نوع غذای مختلف درست کند، بدانید که هنوز برای برقراری یک رابطه عاطفی، کوچک است. مردی که در زندگی واقعی اش کودک باشد، در رابطه اش با شما نیز کودکانه عمل خواهد کرد، بنابراین حواس تان باشد به چنین مردا‌هایی دل نبندید.

منبع: برترین ها

انتهای پیام/

به مردانی با این خصوصیات اخلاقی، دل نبندید

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۵
در انتظار بررسی: ۰
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
هیچ کس بی عیب نیست مگر خدا و معصومین، نباید فقط بدی های کسی رو دید، چون اگه فقط بدی هاشونو ببینیم پس دیگه هیچ کس برای ازدواج خوب نیست. بیایم یه کم از قدیمی تر ها یاد بگیریم که چقد بساز بودن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
آقا ۹۰ درصد مشکلات از زنان شعله میکشه شما فقط مردا رو میگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
دیگه بسه الان کسی ازدواج نمیکنه اصلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
مردان خسیس ، بی عاطفه ، مغرور و خودشیفته را هم اضافه کنید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
لایک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
همه ی این ویژگی هایی که گفتی در خانوما هم هس،ثانیا اخه چی بگم،الان واقعا پسرا بدبختن.... پسرا هر چه قدر هم که زرنگ باشن بازم به پای دخترا نمیرسن..... پسرا حواستون به خودتون باشه....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
مردی پیدا میشه؟؟ با این زنهایی که توی خیابان می بینم به نظرم مردی وجود ندارد... مرد هست و غیرتش... مرد، شهیدانمان بودند که آسمانی شدند... کجاست دیگه مرد باغیرتی مثل شهید شهریاری که کشورش را اینجور پیشرفت داد... کجاست مردی مثل شهید طهرانی مقدم... احمدی روشن.. شهیدانی که غریبانه در زندان های عراق بعثی شهید شدند ولی به کشورشان خیانت نکردند به زنان بی حجاب نگاه نکردند...
مردها رفته اند
میثم
|
Sweden
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
مطالب شما همیشه تک قطبی است و همیشه مردان را نقد می کنید. گویا مردان به عنوان دیو نازل شده اند که فرشتگانی به نام زن را فریب دهند. واقعیت چیز دیگری آنچه در دادگاهها می بینیم چیز دیگری بیان می کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
کو شوهر؟
جورج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
الان همه زنان برای ازدواج خوبن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
شما یه مرد آماده ازدواج پیدا کن اگه هرکدوم از این ویژگیها رو هم داشت عیبی نداره دهه شصتیها چه مرد و چه زن همگی منتظر فضل خدا هستیم همین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
این چه حرفیه شما غذای مسموم هم جلویت بگذارند می خوری؟ حاضری بمیری ولی غذای مسموم بخوری؟
آدم تنها باشه بهتر از این است که همنشین بدی داشته باشد و اگر همنشین خوبی داشت باشد بهتر از این است که تنها باشد.... واقعا این اعتقادت را بررسی کن یک وقت دیدی خدا سرت آورد آن وقت می گویی کاش مجرد مانده بودم
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
در مورد تعصب و غیرتی بودن، اینکه مردی از هراس واقع شدن در موقعیت هايي که توانایی مواجهه و رفع و رجوع اونها رو در خودش نميبینه، اقدام به ایجاد محدودیت میکنه، آیا بيشتر یک مکانیزم حفاظتی و دفاعی براش محسوب ميشه و یا نه کلا این رفتار هیچ توجیهی نداره. مثلا، تو پارک با خانواده ات نشستی و میبینی که عده ای جوان ممکنه از روی نادانی و گستاخی ممکنه دنبال دردسر بگردن، در چنین موقعیتی، در صورت فراموشی همسر، یادآوری نقش حمایتی همسر از طریق حفظ حجاب جهت تقویت جایگاه دفاعی مرد، آیا چنین رفتاری از مرد کار آزاردهنده محسوب ميشه.؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
ممنون از مطالب مفیدتون.
بهتر بود مطالب مفیدی هم " چه زنانی برای ازدواج مناسب نیستند " را ذیل اش قرار می دادید!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
احسنت
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر