کد خبر: ۶۹۶۹۰۹۸
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰

رئیس بهداری نیروی انتظامی استان فارس در خصوص شایعه انجام خدمات رایگان فوق تخصصی آی وی اف در مراکز بهداری ناجا هشدار داد.

انجام خدمات رایگان فوق تخصصی ivf در مراکز بهداری ناجا شایعه یا واقعیت؟

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز،  سرهنگ احمد علی حبیبی رئیس بهداری نیروی انتظامی استان فارس با هشدار به شهرندان نسبت به انتشار شایعه انجام خدمات رایگان فوق تخصصی آی وی اف در مراکز بهداری ناجا و یا خیابان بهداری ناجا اظهار کرد:در بهداری ناجا فارس همانند دیگر بهداری‌های کشور این خدمات انجام نمی‌شود به همین منظور شهروندان در دام سودجویان قرار نگیرند.

وی با اشاره به انتشار شایعه در فضای مجازی مبنی بر انتشار پیامک حاوی بر ارائه خدمات رایگان در بهداری ناجا و درمانگاه خیابان بهداری ناجا اظهار کرد: با توجه به اینکه بهداری ناجا تنها در امر خدمات پیشگیرانه فعالیت دارد و روزانه به بیش از ۶۰۰ نفر خدمات کارت صلاحیت ارائه می‌دهد، تاکنون بخشنامه‌ای مبنی بر ارائه این نوع خدمات از سوی این مراکز درمانی ابلاغ نشده است.

سرهنگ حبیبی با بیان اینکه بدنبال انشار این شایعه، روزانه تعداد زیادی از شهروندان برای ارئه چگونگی این خدمت به بهداری‌های نیروی انتظامی استان مراجعه دارند، افزود: شهرندان باید مطلع باشند اخبار موثق و رسمی را از خبرگزاری‌ها و رسانه ملی پیگیری کنند، زیرا افراد سودجو برای انجام هرگونه فعالیت سودجویانه با استفاده از هر ترفندی افراد را در دام قرار می‌دهد.

وی با اشاره به نوع ارائه خدمات در بهداری‌های ناجا استان فارس ادامه داد: به طور میانگین روزانه بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ نفر برای دریافت گواهینامه و انجام تست اعتیاد به کمسیون پزشکی ناجا معرفی می‌شوند.

رئیس بهداری نیروی انتظامی استان فارس اضافه کرد: با تشخیص پزشکان بهداری ناجا با هدف پیشگیری از تصادفات ماهانه گواهینامه ۶۰۰ نفر از ادامه رانندگی محدود و گواهینامه آنان باطل می‌شود.

این مقام مسئول گفت: هم اینک در بهداری‌های ناجا فارس خدمات پاراکلینیک، خدمات دندانپزشکی و خدمات تشخیصی انجام می‌شود که قرار است در آینده نزدیک تنوع ارائه خدمات فوق تخصصی در مراکز بهداری افزایش یابد.

انتهای پیام/چ

شایعه انجام خدمات رایگان فوق تخصصی ivf در مراکز بهداری ناجا

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر