کد خبر: ۶۹۶۹۵۴۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
بسته اخبار حوادث امروز ۲۷ خرداد ماه ۹۸

مهم‌ترین حوادث امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری متهم به اتلاف یک قلاده خرس در سواد کوه/کشف ۵ کیلوگرم موادمخدر در رامسر/دستگیری ۲ سارق در عباس آبادبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مهمترین حوادث امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه سال ۹۸ را میتوانید در این بسته خبری بخوانید.
 

دستگیری متهم به اتلاف یک قلاده خرس در سواد کوه

 

رسول محمدی دادستان عمومی و انقلاب سوادکوه از دستگیری متهم به اتلاف یک قلاده توله خرس در این شهرستان خبر داد و گفت: پرونده قضایی برای ضاربان این توله خرس در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سوادکوه تشکیل و با پیگیری عوامل انتظامی یکی از متهمین شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: پرونده متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در یکی از شعبات دادسرای عمومی و انقلاب سوادکوه در حال رسیدگی است.

 

دستگیری ۲۳ نفر از اعضای شرکت هرمی در عباس آباد

 

بهزاد پارسادادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد گفت: پیرو تماس تلفنی مامورین انتظامی مبنی بر فعالیت یک گروه شرکت‌های هرمی در سطح شهرستان، دستورات قضایی برای پیگیری موضوع صادر شد.
 

جلب و تفهیم اتهام ۵ عضو شورای شهر بهشهر

 
حجت الاسلام اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه ارائه نظر شخصی و دخالت‌های بی جهت در اداره امور شهری و اعمال رفتار خلاف توسط اعضای شورا، نارضایتی شهروندان را در پی داشته است، گفت: شهروندان به تبع این موضوع در جهت احقاق یا تضییع حقوق خویش، موضوع را به مدعی العموم گزارش کرده و خواستار اقدام عاجل قانونی برای حل این معضل بسیار مهم شدند.
 

کشف ۵ کیلوگرم موادمخدر در رامسر

سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی رامسر از کشف ۵ کیلوگرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر تریاک در شهرستان رامسر توسط عاملی افیونی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های میدانی، موفق به شناسایی متهم شدند.

سرهنگ قیصری گفت: پس از هماهنگی‌های صورت گرفته با مرجع قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی این سوداگر مرگ را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی ۵ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر با بیان این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، افزود:مبارزه با پدیده شوم موادمخدر به عنوان مهمترین عامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهاد‌های مسئول با نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر در خاتمه از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 

کشف ۴ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از یک عامل افیونی در بابل

سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل از دستگیری یک عامل افیونی و کشف ۴ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط عاملی افیونی در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی  افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی، موفق به شناسایی این قاچاقچی مواد مخدر شدند.

سرهنگ جعفری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی متهم را دستگیر و در بازرسی از محل سکونت وی ۴ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل، با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 

دستگیری ۲ سارق سیم و کابل برق و مخابرات در عباس آباد

 

سرهنگ حسین عبدی فرمانده انتظامی شهرستان "عباس آباد" از دستگیری ۲ سارق سیم و کابل برق و مخابرات در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد سیم و کابل برق و مخابرات در سطح شهرستان موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی ۲ فردی را که اقدام به سرقت کابل و سیم برق در این شهرستان می‌کردند، شناسایی کردند.

سرهنگ عبدی گفت: ماموران با تقویت گشت‌های انتظامی در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر و در بازرسی از محل اختفای آنان مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه و همچنین ۲۰۰ مترکابل برق و ۱۲۰ مترسیم برق هوایی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده با صدور حکم قضائی روانه زندان شدند و موضوع در دست بررسی است.

 

انتهای پیام/آ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر