کد خبر: ۶۹۶۹۶۰۱
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۲

ناصر حاج محمدی با اظهار خرسندی در جمع مدیران شهری گفت: من نیز مانند اکثر شما مدیران ارجمند در جایگاه‌های متعددی بودم.

ضرورت آموزش پذیری پرسنل شهرداری رشتبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، ناصر حاج محمدی شهردار رشت با تاسی از کلام مولی الموحدین علی (ع) تصریح کرد: کسی که امروزش مانند دیروزش باشد در خسران خواهد بود پس همه باید به سمت تعالی در حرکت باشیم.
وی افزود: متوقف شدن افراد بسیار ناشایست خواهد بود، زیرا متوقف شدن ابتدای سقوط است از آنجایی که در انسان روح خدایی دمیده شده پس باید همه به سمت تعالی حرکت کنیم.
ناصر حاج محمدی با تاکید بر ضرورت آموزش پذیری پرسنل شهرداری رشت یادآور شد: امیدوارم تمام مدیران شهری دست از آموزش پذیری بر ندارند و اگر کسی از آموختن دست بردارد، در ابتدای انحطاط و سقوط قرار خواهد گرفت. پس همه باید به سمت اقتدار پیش رویم.
شهردار رشت دلیل ضعف اکثر شهرداری‌های کشور را دوری از تکنولوژی خواند و گفت: وقتی وارد برخی از شهرداری‌های کشور‌های پیشرفته، چون شهرداری توکیو می‌شویم متوجه خواهیم شد که تکنولوژی جایگزین تصمیمات لحظه‌ای شده است.
حاج محمدی یادآور شد: اگر همکاران ما با عشق کار کند حتما جایگاه آنان تثبیت شده خواهد ماند.
ناصر حاج محمدی از مهندسی نیروی انسانی در شهرداری رشت خبر داد و افزود: در تمام نواحی جایگاهی برای ارتباط مستقیم با شهردار تعبیه گردد تا از طرح ایده و نقطه نظرات ارائه شده از سوی همکاران در شورای اداری به صورت بهینه استفاده گردد.
وی تثبیت و ابقاء شغلی کارکنان و مدیران را کار عاشقانه دانست و گفت: اگر کسی عاشقانه کار کند در این دوران همکاری ما بهترین دوران را خواهد داشت، اعضای شورا امروز مرا انتخاب کردند و ممکن است فردا عذر مرا بخواهند جای هیچگونه تردیدی نیست، اما باید عرض کنم دخالت در سیستم شهرداری یعنی سوء مدیریت در شهرداری بنابراین اجازه دخالت در امور شهرداری را به احدی نخواهم داد. البته دستگاه‌های نظارت حق نظارت دارند و هر وقت حرف‌هایی را که امروز زدم و اکنون در حال ثبت است، تغییر پیدا کرد مطمئن باشید که این حرف‌ها بی اساس بوده است.
ناصر حاج محمدی با اشاره به اینکه فرصت خطا و اشتباه مدیران هرگز دفعه سوم وجود نخواهد داشت، گفت: بنابراین دوست دارم همکاران عزیزم خوب و عالی کار کنند. من تمام وقت در شهر دور خواهم زد چرا که مدیری لایق است که خود دنبال حل مشکل رفت.
شهردار رشت با تاکید بر بیانات مهندسی گونه نماینده، ولی فقیه در استان گیلان در خصوص آسفالت نامطلوب تصریح کرد: این شهر از مردم با فرهنگ و با سوادی برخوردار است و ما قرار است برای این انسان‌های فرهیخته کار کنیم. پس اجازه حرام کردن بیت المال را نداریم بنابراین باید بهترین کالا و خدمت را برای مردم عرضه کنیم.
ناصر حاج محمدی از کنترل مدیران توسط خود خبر داد و گفت: همه باید در محل خود حاضر باشند از سفر‌های بی نتیجه خود داری کنید و من هیچوقت دستور شفاهی نمیدهم. با عشق و با دقت کار کنید و در شهرداری هیچوقت نباید بسته گردد.
وی از حذف کارکنانی که فقط لیستشان در شهرداری است خبر داد و خاطرنشان کرد: اگر کسی کارمند خوب و اهل یادگیری باشد، بورس شهرداری خواهد شد و پاداش خواهد گرفت. امید آن دارم که این جلسه امروز فصل الخطاب همه مشکلات و ابهامات باشد.

انتهای پیام/آ

اخذ آزمون نانوشته از کارکنان شهرداری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر