کد خبر: ۶۹۷۱۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶

چهارمین محفل شعر طنز «مترو خند» با حضور شاعران طنز پرداز در ایوان انتظار ایستگاه مترو میدان حضرت، ولی عصر (عج) برگزار می‌شود.

چهارمین نشست شاعران و نویسندگان طنزپردازان در متروبه گزارش   گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، چهارمین محفل شعر طنز «مترو خند» با حضور شاعران طنز پرداز در ایوان انتظار ایستگاه مترو میدان حضرت ولی عصر (عج) برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: چهارمین محفل طنز «متروخند» از سوی شرکت بهره برداری با مشارکت مدیریت فرهنگی هنری مترو با هدف فراهم آوردن فرصتی برای بهره‌مندی سروده‌های طنزآمیز شاعران طنزپزداز در خصوص مسائل مترو و همچنین ایجاد شور و شادی و فراهم کردن یک روز به یاد ماندنی و شاد برای مسافران مترو برگزار می‌شود.

احسان بیسادی محفل طنز «متروخند» را زمینه فراهم آوردن فرصتی برای ارائه سروده‌های طنزآمیز شاعران طنزپزداز در خصوص مسائل مترو عنوان کرد و گفت: گذرگاه‌های فرهنگی مترو روزانه شاهد تردد میلیون‌ها مسافر شهر زیرزمینی است و این فرصت مناسبی است که با استفاده از ظرفیت‌های هنری و ادبی فضای بانشاط و شادی را برای مسافران فراهم آوریم.

وی افزود: در این برنامه شاعران مطرح طنز کشور رضا رفیع و سعید بیابانکی به شعرخوانی می‌پردازند. اجرای موسیقی، مسابقه ذوق آزمایی، معرفی برگزیدگان و اهدای جوایز از دیگر بخش‌های این محفل طنز است.

از دیگر شاعران طنزپرداز حاضر در این برنامه می‌توان فرامرز ریحان صفت، مهدی فرج‌اللهی، مجتبی احمدی، مصطفی مشایخی و علیرضا لبش را نام برد. همچنین تک نوازی سنتور توسط اسماعیل صفوی از دیگر بخش‌های این محفل ادبی است.

بیسادی گفت: مسافران خوش ذوق مترو در ایستگاه میدان حضرت، ولی عصر (عج) نیز می‌توانند آثار و اشعار طنز خود را ارائه کنند.

گفتنی است دوستداران محافل ادبی برای حضور در این برنامه می‌توانند سه‌شنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۸ به ایوان انتظار ایستگاه مترو میدان حضرت، ولی عصر (عج) مراجعه کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر