کد خبر: ۶۹۷۱۲۱۲
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۶
کد خبر : ۶۹۷۱۲۱۲

کارگردان عنوان Watch Dogs Legion در مصاحبه خود با وب سایت پی سی گیمر، خبر از مپی بزرگ به گیمرها داد.

احتمالا بازی Watch Dogs Legion بزرگی خواهد داشتبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، نسخه جدید سری Watch Dogs در مراسم E3 امسال با نمایش تریلری تقریبا کوتاه به طور رسمی معرفی شد. در این تریلر شرکت سازنده قصد داشت محل روایت داستان بازی را به گیمر‌ها نشان دهد. چند روز بعد و در جریان کنفرانس شرکت یوبیسافت، این عنوان با نمایش گیم پلی به طور کامل برای گیمر‌ها نمایش داده شد و تقریبا روند کلی داستان این بازی منتشر شد.

اما به تازگی یکی از وب سایت‌های مطرح و رسمی تحلیل بازی‌های ویدیویی خبری از بازی Watch Dogs Legion منتشر کرده است که بر اساس این خبرظاهرا گیمر‌ها با مپ بسیار بزرگی از شهر لندن مواجه خواهند شد. داستان این بازی بر خلاف نسخه قبلی این سری در کشور آمریکا جریان نخواهد داشت و این بار شرکت یوبیسافت تصمیم گرفته است گیمر‌های خود را به شهر لندن دعوت کند. در تریلری که از بازی منتشر شد، به طور رسمی نشان داده شد که این داستان در لندن آینده جریان خواهد داشت و سال‌های آینده شهر لندن را روایت خواهد کرد.

احتمالا بازی Watch Dogs Legion نقشه بزرگی خواهد داشت

از زمان نمایش گیم پلی و تریلر این عنوان تا الان بحثی درباره وسعت و انداره نقشه بازی زده نشده بود و از آنجایی که این بازی در سبک اکشن و جهان باز ساخته شده است، ابعاد نقشه بازی می‌تواند برای گیمر‌ها اهمیت داشته باشد چرا که بسیاری از گیمر‌های این سبک از پرسه زدن در نقشه بازی لذت می‌برند.


بیشتر بخوانید: بازی Cyberpunk 2077 برای نسل بعدی کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود 


وب سیات پی سی گیمر نقشه این بازی را این گونه مطرح می‌کند که گیمر با وارد شدن به بازی با نقشه‌ای بسیار بزرگ رو در رو خواهد شد که شامل ۸ قسمت عمده از شهر لندن می‌شود که این قسمت‌ها مناطق Camden و Westminster شهر لندن را دربر می‌گیرد. همچنین یکی از کارگردانان عنوان Watch Dogs Legion نیز درباره مپ بازی این گونه صحبت می‌کند که نقشه این بازی از غرب شامل بخش بخش Isle of Dogs و از شمال نیز شامل بخش Brixton می‌شود.

اما هنوز این خبر به طور رسمی توسط یوبیسافت تایید نشده است و باید تا زمان عرضه رسمی این بازی صبر کرد.

انتهای پیام/

نقشه بزرگ بازی Watch Dogs Legion 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر