کد خبر: ۶۹۷۱۶۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه گفت: دیاکو قادری هنرمند و نقاش خوش ذوق شهرستان پاوه با پذیرفته شدن دو اثر در نمایشگاه گروهی آوای رنگ و احساس در گالری شرقی گذرگاه برج میلاد تهران حضور خواهد یافت.

دعوت از هنرمند خوش ذوق  پاوه در نمایشگاه بین المللی تهرانبه گزارش   خبرنگار    گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  پاوه گفت: دیاکو قادری هنرمند و نقاش خوش ذوق شهرستان پاوه با پذیرفته شدن دو اثر در نمایشگاه گروهی آوای رنگ و احساس در گالری شرقی گذرگاه برج میلاد تهران حضور خواهد یافت.

وی بیان کرد: نمایشگاه هنر‌های تجسمی آوای رنگ و احساس از بزرگترین نمایشگاه‌های داخلی نقاشی است که در صورت تایید و پذیرفته شدن، آثار به نمایشگاه خارج از کشور ارسال خواهد شد.

وی ادامه داد: به عنوان استاد در بین ۱۰۴ نقاش کشور با پذیرش دو اثر جهت حضور در نمایشگاهی گروهی در برج میلاد تهران دعوت شد.

وی افزود: دیاکو قادری هنرمند و نقاش خوش ذوق شهرستان پاوه با پذیرفته شدن دو اثر در نمایشگاه گروهی آوای رنگ و احساس در گالری شرقی گذرگاه برج میلاد تهران حضور خواهد یافت.

به گفته این مسئول نمایشگاه هنر‌های تجسمی آوای رنگ و احساس از بزرگترین نمایشگاه‌های داخلی نقاشی است که در صورت تایید و پذیرفته شدن، آثار به نمایشگاه خارج از کشور ارسال خواهد شد.

گفتنی است اولین نمایشگاه دیاکو قادری در شهر مازندران در حمایت از استاد جوزف نوریان در سال ۱۳۸۷ برپا شد. از دیگر سوابق کاری وی می‌توان به برپایی نمایشگاه گروهی در شهر کرمانشاه ـ کتابخانه بزرگ بعثت (۱۳۸۹)، نمایشگاه انفرادی شهر سنندج ـ نگار خانه ارشاد (۱۳۹۲)، نمایشگاه گروهی شهر سنندج (۱۳۹۳) و افتتاح اولین نمایشگاه آزاد هنری در شهرستان پاوه در سال ۹۳ اشاره کرد.
این هنرمند در ۵ سال گذشته در سطح شهرستان پاوه به آموزش نقاشی اهتمام ورزیده است، که در این مدت بیش از ۴۶۷ نفر از آموزش‌های وی بهره برده اند و اکنون تعدادی از هنرجویان وی در سطح شهرستان و دیگر نقاط کشور مشغول آموزش نقاشی می‌باشند.

انتهای  پیام/ز

 

هنرمند خوش ذوق پاوه در نمایشگاه بین المللی تهران  در بزرگترین نمایشگاه کشور حضور می یابد 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر