کد خبر: ۶۹۷۲۰۵۱
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳

رییس سازمان بهزیستی کشور در سفری به گیلان با استاندار گیلان دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، وحید قبادی دانا، رییس سازمان بهزیستی کشور در این دیدار اتصال میان سازمان‌های مردم نهاد و خیران را گام موثری در بهبود مشارکت آنان عنوان کرد و گفت: ایجاد سامانه شفافیت در قراردادها، توسعه و اجرای دولت الکترونیک در خصوص مستمری بگیران باعث حفظ شان و منزلت آنان می‌شود.

وی الکترونیکی کردن پرداخت یارانه به مراکز شبانه‌روزی نگهداری از فرزندان را گامی دیگر برای بهبود خدمات‌رسانی اعلام کرد و افزود: تلاش مجموعه سازمان بهزیستی بر این است که علی‌رغم بر محدودیت در اعتبارات و امکانات، میزان خدمات و رضایتمندی در جامعه را افزایش دهد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به انجام اقدامات پیشگیرانه برای کاهش تعداد معلولان جامعه اشاره کرد و گفت: معلولان باید به صورت مستقل از منزلت اجتماعی و حقوق شهروندی برخوردار باشند و مناسب سازی محیط، معابر، ادارات و منازل یکی از گام های بسیار موثر در این مسیر است.

مصطفی سالاری، استاندار گیلان در این دیدار نیز با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی باتوجه به سختی بالای فعالیت‌ها نیازمند حمایت های بسیار است، گفت: مشاهده آثار خدمات ارائه شده به ناتوانان جسمی و حرکتی و کودکان بی‌سرپرست، سختی‌های موجود در این مسیر را جبران می‌کند.

وی با قدردانی از دغدغه‌های موجود در توسعه خدمات متنوع به مخاطبان سازمان بهزیستی گفت: امیدوارم شاهد بهبود وضعیت و کیفیت ارائه خدمات به اقشار آسیب‌پذیر جامعه باشیم.

در این دیدار با قدردانی از تلاش های موثر محمدرضا پارسی، حسین نحوی نژاد به عنوان مدیرکل جدید بهزیستی گیلان معرفی شد.

انتهای پیام/اص

رییس سازمان بهزیستی با استاندار گیلان دیدار کرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر