کد خبر: ۶۹۷۲۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:

سرازیر شدن نقدینگی به صنعت باید در دستور کار قرار گیردسهل آبادی گفت: تسهیلات بانک‌ها باید در راه تولید و صنعت بکارگرفته شود و پذیرفته نیست برخی از تولیدکنندگان به خاطر دیون مالی در زندان بسر ببرند.

به گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، سید عبدالوهاب سهل آبادی در آستانه فرارسیدن ۱۰ تیر روز صنعت و معدن اظهار کرد: تسهیلات بانک‌ها باید در راه تولید و صنعت بکارگرفته شود و پذیرفته نیست برخی از تولیدکنندگان به خاطر دیون مالی در زندان بسر ببرند.

وی گفت: رهبری، دولت و وزارت صمت، دغدغه رونق تولید در کشور دارند و باید شرایط رسیدن به این مهم در جامعه فراهم آید.

سهل آبادی افزود: صنعت از گذشته در ایران شکل گرفته و به ویژه پس از انقلاب، شرکت‌ها و شهرک‌های صنعتی در کشور گسترش یافته است و به همین دلیل مردم به تولید، اشتیاق بیشتری نشان داده اند.

وی تصریح کرد: مشکلات و آسیب‌های زیادی در راه تولید وجود دارد، مشکل بانک‌ها و سود و بهره‌های زیاد از مسایل این بخش است و باید برای رونق تولید، دریافت این تسهیلات برای آنان آسان‌تر شود.


بیشتر بخوانید: ابعاد مثبت بخش صنعت باید به عموم مردم معرفی شود


رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: کاهش ارزش پول ملی و مسایل ارزی باعث شد که رسیدگی به بخش صنعت آهنگ کندتری به خود بگیرد و تولیدکنندگان و فعالان بخش صنعت را با مشکلاتی روبرو کند.

سهل آبادی ادامه داد: همچنین اعتماد نداشتن به آینده صنعت از مشکلات این بخش است، زیرا برخی تولیدکنندگان نمی‌دانند که مذاکره و تعاملات خود را براساس چه اعتبار و منابع مالی و پولی انجام دهند.

وی اظهار کرد: باید شرایطی در جامعه فراهم آید تا امیدواری‌های فعالان بخش تولید و صنعت بیشتر شود تا آنان به کار دلگرم‌تر شوند.

انتهای پیام/

دریافت تسهیلات برای تولیدکنندگان آسان شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر