کد خبر: ۶۹۷۳۰۴۰
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
کد خبر : ۶۹۷۳۰۴۰
پیامک‌های دریافتی بیستم و نهم خرداد؛

به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، شما می‌توانید با مراجعه به این بخش از نحوه پیگیری سوژه‌های ارسالی خود به سامانه‌های پیامکی ۱۰۰۰۱۹۱۵ مطلع شوید.

 


از میان انبوه پیامک‌های رسیده در تاریخ بیستم و نهم خرداد  ماه مهمترین آن‌ها در ادامه قابل مشاهده است.


 

ب

 


 

4658...0936: سلام چرا بانک رفاه کارگران مبلغ 50000تومان ازحساب ما مسدود میکند؟ آیا این یک قانون است هیچ بانکی همچون کار ناشایستی انجام نمی دهد. لطفا پیگیری کنید. با تشکر

 

4417...0910: سلام مددجویی کمیته امداد هستم شوهرم مشکل ام اس ونخای دارد. زن سرپرست خانوار هستم صاحب خانه اساس مرا با مریز دارد بیرون میریزد ما ابرو داریم یک خونه خالی دولت هرکجا خارج از تهران بدهد کمیته امداد تا زندگی کنیم 50 سال است در تهران زندگی میکنی با یارانه زندکی می کنیم منتظر کمک شما هستم خانم فرهانی

9194...0919: سلام روز بخیر. خواهش میکنم پیگیری بفرمایید وضعیت مسکن های اجاره ای رو بخصوص در پردیسان قم که متاسفانه مردم در برنامه دیوار و بنگاهداران قیمت خونه های مسکن مهر قم رو هم اندازه منطقه های بالا تهران زدند. چیزی که باور کردنی نیست. قیمت خونه 80 متری که پارسال 70 بوده حالا 400 شده با توجه به ابنکه با مرکز شهر فاصله داره و از کیفیت کمی برخورداره.

 

2622...0915: چرا احکام حقوقی سال جدید با دستورالعمل صادر نشده است! به عنوان مثال در آموزش و پرورش مشهد تقریبا به همه احکام حدود ۶۰۰۰۰۰تومان اضافه شده است. 

 

8421...0990: سلام چرا آب آشامیدنی روستای موردان از شهرستان فاریاب کرمان سه روز قطع است و مردم از بی آبی رنج می برند و مسئولان هیچ توجهی ندارند.

 

0379...0916: تو را به امام رضا از مسولین بیمه تامین اجتماعی خواهید بیمه روستای را افزایش دهند بیمه روستای از عیدی پاداشت از دفترچه خدمات درمانی از حق فرزند یا چیزهای دیگر محروم است بیمه روستای به اندازه بیمه کارگر شهرداری هم نیست پیش ما هم گرانی است.

 

7534...0915: باسلام. شعبه تامین اجتماعی خیابان بهار مشهد بابت هر برگه پرداخت حق بیمه 2000تومان برای یک ماه از هر نفر میگیره که به صورت نقدی با پوز جدا که داخل اتاق دیگه گذاشته شده وصول میشه شماک ه پیگیرمسائل مردمید لطفاپیگیری نماییداگر قانونیه چرا با مخفی کاری است. 

 

5931...0918: با عرض سلام، لطفا راجع به کنترل ساعت کاری رانندگان کامیون که با خستگی و خواب آلودگیشان،باعث وقوع تصادفات فجیع میشوند،گزارشی تهیه فرمایید.باتشکر.

 

1813...0910: باسلام لطفا از مسئولان محترم تقاضا داریم که به مشکلات شهرستان درگزاستان خراسان رضوی رسیدگی کنند این شهرستان هیچ گونه امکانات شغلی ندارد و تمام کارخانه های شهرستان بسته شده است و چند ساله که مردم از نبود کار و نبود امکانات و بیکاری رنج می برند و چند ساله که هیچ پیشرفت و صنعت قابل رشدی را درسطح شهرمان شاهد نیستیم. لطفا رسیدگی کنید باتشکر

 

4751...0918: باسلام یکسال است که پاداش بازنشسته های نیروی انتظامی با هزینه مرخصی پرداخت نشده لطفأ پیگیری کنید.

 

8962...0939: سلام لطفا اگر ممکن استخدام 96 قوه قضایه را پیگیری فرماید چند سال بدون تکلیفیم ممنون.

 

9348....0916:  باسلام در دادگاه شهرستان اندیکا پرونده وجود دارد متاسفانه افرادی با قاضی ها رابطه دارن کسی جوابگو مردم نیست بازرسی هم وجود ندارد که بررسی کند و پروندها که اعتراض می خورن آنها را جوری تنظیم می کنند که شعبه تجدید نظر همان رای را تکرار میکند. از صدا و سیما بیاید در بین مردم تا ببینید حق باکیست. باتشکر از شما واقعا خودمون از این رابطه ها خسته شدیم. لطفا پیگری کنید یا اگر جای هم وجود دارد لطفا اعلام کنید.

 

8458...0903: چرا هیچ نظارتی بر قیمت مسکن نمیشه شاید حدود 500 هزار آپارتمان خالی تو اصفهان هست ولی هر روز ملاکین و دلالها و سودجوها قیمت هارا افزایش میدهند و هر قیمتی بخواهندتعیین میکنند و هیچکس هیچ نظارتی نمیکند آخه یه اقدامی بکنید.

 

7073...0919: سلام لطفا در مورد عدم پرداخت حق نفت برای مردم خوزستان و عدم خدمات رفاهی به مردم اهواز گزارش عاجل تهیه بفرمایید.

 

1618...0918: سلام لطفا در مورد پرونده کلاهبرداری  ۷میلیاردی شرکت ارکاخودرو کرمانشاه با حدود 500نفر مالباخته گزارشی تهیه و پخش کنید شاید مسولین قضایی به فکرمالباختگان باشند.

 

برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر