کد خبر: ۶۹۷۳۸۳۸
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
نقوی‌ حسینی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی باید تجاوز پهپاد آمریکایی به کشورمان را از طریق مراجع بین‌المللی پیگیری کند.


با ورود غیر قانونی به مرزهای کشومان برخورد می‌کنیم/ دستگاه دیپلماسی تجاوز پهپاد آمریکایی را از مراجع بین‌المللی پیگیری کندسیدحسین نقوی‌ حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سرنگونی پهباد جاسوسی آمریکا گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران با همه توان‌مندی از حریم امنیتی خود دفاع کرده  و خط قرمزش  هم حفظ این حریم امنیتی است؛ بنابراین هر نوع ورود غیر مجاز به هر شکلی به مرزهای کشورمان  قطعا با برخورد قاطع جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد.

وی ادامه داد: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا از سوی سپاه پاسداران در جهت دفاع از حریم امنیتی کشور بوده و نشان می‌دهد که هیچ حرکتی در منطقه خارج از دید و نظارت جمهوری اسلامی ایران نیست.


بیشتر بخوانید:
تصاویری از پهپاد غول پیکر جاسوسی آمریکا که سرنگون شد
آمریکا سرنگونی پهپاد خود توسط ایران را تایید کرد
بازتاب سرنگونی پهپاد آمریکایی در رسانه‌های جهان + تصاویر


عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: هیچ کشوری چه در حوزه جاسوسی و چه در سایر حوزه‌ها نباید به چنین خطایی دست بزند؛ علاوه بر این اقدام سپاه نشان دهنده قدرت نظارتی، چشم بینای ایران و توان‌مندی‌ برخورد با این نوع تجاوزگری‌هاست.

نماینده مردم ورامین درباره واکنش ایران در برابر این تجاوز گری خاطر نشان کرد:  تجاوز به حریم امنیتی و داخلی کشورها در قالب جاسوسی و جرم بین‌الملی تلقی می‌شود ؛ بنابراین دستگاه دیپلماسی کشور باید این اقدام را از طریق مراجع بین المللی پیگیری کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر