عیادت از مامور پلیسی که در درگیری با قاچاقچیان مجروح شد

 فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پلیس تا پای جان در مقابل سوداگران مرگ ایستاده اند.

عیادت از مامور پلیسی که در درگیری با قاچاقچیان مجروح شدبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، سردار علی اکبر جاویدان در جریان عیادت از مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر استان که در درگیری با قاچاقچیان از ناحیه گردن مجروح شده است با حضور در یکی از بیمارستان‌های کرمانشاه از ستواندوم کرم رضا شاه مرادی عیادت کرد.

وی در این دیدار برای مامور وظیفه شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر از درگاه خداوند متعال آرزوی شفای عاجل و از تلاش و شجاعت وی در برخورد با سوداگران مرگ قدردانی کرد.

سردار جاویدان تاکید کرد: یکی از مهمترین خصوصیت‌های پلیس، شجاعت کارکنان و افسران آن است که خواب راحت را از چشمان مجرمان ربوده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: امنیت افرینی در جامعه و مقابله با مجرمان از اصلی‌ترین وظایف پلیس است که خوشبختانه تک تک همکاران ما در بخش‌های مختلف انتظامی آن را با جدیت دنبال می‌کنند.

وی اظهار کرد: ماموران جان برکف پلیس با شجاعت مثال زدنی خود به مقابله با اشرار، سوداگران مرگ، قاچاقچیان و مرجمان می‌پردازند و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهند آن‌ها فضای استان را به سمت ناامنی بکشانند.

سردار جاویدان در پایان گفت: امینت موجود در کرمانشاه حاصل تلاش ماموران شجاع و تلاشگری نظیر شاه مرادی است که برای انجام وظیفه حاضرند جانشان را نیز فدا کنند تا مردم استان آسوده خاطر باشند.

ستواندوم شاهمرادی شب گذشته (چهارشنبه - ۲۹ خرداد) حین تعقیب و گریز با یک خودرو که حامل مقدار قابل توجهی مواد مخدر صنعتی بود بر اثر تیراندازی از ناحیه گردن دچار آسیب و جراحت شد.

در این ماموریت، علاوه بر کشف ۱۷ مواد مخدراز نوع شیشه که از مرز‌های شرقی وارد کشور شده است، هر ۳ فرد قاچاقچی نیز دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد.

انتهای  پیام/ز

 

کشف ۱۷ مواد مخدر از نوع شیشه

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.